reklam
reklam
Haber
27 Kasım 2020 - Cuma 10:26
 
AK Kadınlar'da 3 İlçe Adayı Daha Belli Oldu
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir Karamürsel’de Av. Mevlüde Şahin, Kartepe’de Elif Durmuş ve Körfez’de Mine İzmir Demirkıyık’ın aday olarak belirlendiğini açıkladı.
GÜNDEM Haberi
AK Kadınlar'da 3 İlçe Adayı Daha Belli Oldu

AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Eken ile Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tandoğan Özdemir, aday olmayacaklarını açıklamışlardı. Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu da il kadın kolları yönetiminde yer aldı.

 

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Ankara’da yapılan mülakatta aday olarak belirlenen başkan adaylarına belgelerini verirken, önceki dönem ilçe kadın kolları başkanlarına özverili çalışmaları ve gayretleri nedeniyle teşekkür etti. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir de “Bu kutlu davada sorumluluk bilinciyle ilçe başkanlığı mülakatlarına katılan teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.” dedi

 

AK Parti Kadın Kolları’nda 3 ilçe başkan adayının açıklanmasıyla birlikte 11 ilçenin adayı belirlendi, sadece İzmit adayı kaldı. İzmit İlçe Başkan adayının da önümüzdeki günlerde belirlenmesi bekleniyor. Pandemi nedeniyle AK Parti Kadın Kollarının kongreleri ileri bir tarihe ertelenmişti.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Kadınlar'da, 3, İlçe, Adayı, Daha, Belli, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı