reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
14 Haziran 2019 - Cuma 15:08
 
Ahmet Yalçınöz Saldırıyı Kınadı
İzmit Belediyesi Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan’a yapılan çirkin saldırı sonrası MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz'den açıklama geldi. Yalçınöz, "Bu saldırının arkasında siyasi bir amaç olduğunu düşünmek istemiyorum" dedi
SİYASET Haberi
Ahmet Yalçınöz Saldırıyı Kınadı

İzmit Belediyesi MHP Meclis Üyesi Mehmet İlker Kazan'a yapılan çirkin saldırı sonrası MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz saldırıyı kınadığını ve saldırı hakkında "Bu saldırının arkasında siyasi bir amaç olduğunu düşünmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

 

SALDIRIYI KINIYORUM

Ahmet Yalçınöz'ün açıklaması şu şekilde, "İzmit Belediyesi meclis üyemiz ve dava arkadaşımız sayın İlker Kazan’ın aracına kimliği belirsiz kişiler tarafından yapılan saldırıyı kınıyorum. Bu saldırının arkasında siyasi bir amaç olduğunu düşünmek istemiyorum. Zira sayın İlker Kazan’ın son günler günlerde İzmit Belediye meclisinde haksızlıklara karşı yapmış olduğu mücadele otoritenin keyfini fena halde kaçırmış olabilir. İzmit belediyesindeki yeni otoriteye yaranmak için bu saldırının yapılmış olacağına dair bir kanı oluşsa da biz ülkücü iradeye karşı durabilecek cesarette cahiller olabileceğine ihtimal vermiyoruz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahmet, Yalçınöz, Saldırıyı, Kınadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı