reklam
reklam
reklam
Haber
11 Ekim 2019 - Cuma 10:30
 
Ahmet Gazanfer Bilge'yi Ziyaret Ettiler
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen güvenli hayat güvenli gelecek için Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) “Yalnız Değilsin” projesi kapsamında Ahmet Gazanfer Bilge İşitme Engelliler İlköğretim/Ortaöğretim Okulu'nu ziyaret ettiler.
GÜNDEM Haberi
Ahmet Gazanfer Bilge'yi Ziyaret Ettiler

Karamürsel'de bulunan Ahmet Gazanfer Bilge İşitme Engelliler İlköğretim/Ortaöğretim Okulu Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından ziyaret edildi. Öğrencilere genel güvenlik kuralları hakkında işaret dili eğitmeni eşliğinde bilgilendirme sunumu yapıldı ve öğrencilere polis kıyafeti hediye edildi. Emniyet birimlerinin daha iyi tanıtılması amacıyla yapılan etkinliğe motorlu yunus ekibi, motorlu trafik ekibi ve polis merkezi ekibi katılarak öğrenciler ile yakından ilgilendi. Proje kapsamında hazırlanan emniyet logolu pasta, öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte kesildi ve fotoğraf çekinildi. Emniyet Güçleri bu proje kapsamında Gölcük İlçemizde bulunan Yaşama Sevinci Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulunu ziyaret etmiş ve öğrencilere genel güvenlik kuralları hakkında bilgilendirme sunmuştu..

 

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü yapılan bu etkinliklerle her zaman öğrencilerin yanında olduğunu hissettirmeye devam edeceğini açıkladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: emniyet güçleri, çocuklar, toplum destekli polis, kocaeli haber, kocaeli tv, haber
Yorumlar
Haber Yazılımı