reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 14:41 Bu haber 7384 kez okundu
 
Abdullah Eryarsoy: Son Hedefimiz 13'te 13
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli ilçe belediye başkanları aday tanıtımı için Kocaeli’ye geldi. Belediye başkan adaylarının açıklanmasından önce ilk sözü AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy aldı.
SİYASET Haberi
Abdullah Eryarsoy: Son Hedefimiz 13'te 13

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kocaeli ilçe başkan adaylarını açıklamak  için Kocaeli'ye geldi. Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda düzenlenen programda ilk sözü AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy aldı.

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, "Salona gelerek bizleri onurlandıran vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kocaeli CHP’nin kalesi olarak bilinirdi. Aradan 15 yıl geçti, ama büyükşehir ve 12 ilçemizde AK Parti vardır." dedi. 

SON HEDEFİMİZ 13'TE 13

31 Mart yerel seçimleriyle ilgili konuşan Başkan Eryarsoy, "Kocaeli yine AK Parti’nin  kalesi olacak hep birlikte omuz omuza çalışarak zaferimizi ilan edeceğiz. Biz seçimden üç gün önce dükkan açıp üç gün sonra kapatanlardan değiliz, her zaman  çalışıyoruz, diyen  Başkan Eryarsoy son olarak hedefimiz 13’te 13 dür adaylarımız kentimize hayırlar getirmesini diliyorum." dedi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Abdullah, Eryarsoy:, Son, Hedefimiz, 13'te, 13,
Yorumlar
Haber Yazılımı