reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
19 Şubat 2020 - Çarşamba 15:43
 
35 Hastasıyla Yeşil Siyah Sevdaya Ortak Oldu!
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yönetimi örnek bir davranışa imza atarak 35 hastasını kentle ve insanlarla bir araya getirmek adına Kocaelispor’un maçına getirdi. Grubu Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’da ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
35 Hastasıyla Yeşil Siyah Sevdaya Ortak Oldu!

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yönetimi örnek bir davranışa imza attı. 35 hastasını kentle ve insanlarla bir araya getirmek adına Kocaelispor’un maçına getirdi.

Derince Altmışevler mevkiinde yer alan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yönetimi 35 hastasıyla birlikte Kocaelispor’un Kocaeli Stadyumu’nda oynadığı Tepecikspor karşılaşmasını izlemeye geldi.

Merkezin Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın konuyla ilgili şunları söyledi.

Orada Takip ettiğimiz hastalarımızla beraber bir sosyal etkinlik olarak onları maça getirdik. Onlar da çok mutlu oldular.  Sağolsun sayın Valimizde ziyaret etti. Farklı bir gün oldu onlar içinde bizim içinde. Emeği geçen destek olan bizlere burada yer gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok memnunuz dedi.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’da merkezde tedavi gören vatandaşları ve yetkilileri tribünde ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nin hastaları Kocaelispor’un kıyasıya mücadelesine ortak olarak keyifli dakikalar yaşadı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 35, Hastasıyla, Yeşil, Siyah, Sevdaya, Ortak, Oldu!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı