ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
28 Mayıs 2021 - Cuma 09:34
 
2023 Hedefimize Birlikte Yürüyoruz
AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “2023 hedefimize yürürken Derince’mize değer katan projelere birlikte imza atıyoruz” dedi
GÜNDEM Haberi
2023 Hedefimize Birlikte Yürüyoruz

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Cumhur İttifakı’nın ortakları olan AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri ile bir araya geldi. AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ve MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca’nın da yer aldığı toplantıda Derince Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Bayraktar, Adnan Pala ve İbrahim Şirin’in yanı sıra her iki partinin meclis üyeleri de hazır bulundu. 

Başkan Aygün’den 2023 Vurgusu

İlçede yapımı devam eden projeler ve hizmetlerin değerlendirildiği toplantıda Başkan Aygün, çalışmalardaki son durumla ilgili bilgiler vererek, meclis üyelerinin görüş ve önerilerini dinledi. Geride kalan iki yıllık süreçte birbirinden önemli eserleri hizmete sunduklarını belirten Başkan Aygün, 2023 vizyonuna vurgu yaparak “Cumhur İttifakı çatısı altında bugüne dek ilçemizde birçok önemli hizmette bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz. 2023 hedefimize yürürken Derince’mize değer katan projelere birlikte imza atıyoruz” dedi.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2023, Hedefimize, Birlikte, Yürüyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı