reklam
reklam
Astroloji

 

 

 
Akrep (15.08.2020)
Her şeyi bir kenara bırakıp hatalarınızla yüzleşmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sizler de belirsizliklerden fazlasıyla yorulmuş durumdasınız. İkili ilişkileriniz ve finansal işleriniz birlikte yürüyorsa yıkıcı olaylar içerisine girmeden süreci sakinlikle ilerletmeye çalışmalısınız.
 
Aslan (15.08.2020)
Ekonomik yapılandırmalarınız açısından oldukça destekleyici bir gün. İstediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Projeleriniz varsa güzel olumlu geri dönüşler alacağınız bir dönem içerisindesiniz. Kendinizi motive ederek sizlere söylenen olumsuz kelimeleri dağıtabilirsiniz. Önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirmeniz sizin elinizde. Fırsat sizsiniz unutmayın.
 
Balık (15.08.2020)
Bugün bazı olaylardan etkilenmemeniz için yalnız olmayı seçmelisiniz. Arkadaşlarınızdan yardım alarak bazı sorunları çözüme ulaştırmak sizi rahatlatacaktır. Dikkat dağınıklığı ve alınganlık olmaması için kendinize daha iyi odaklanacağınız bir ortam oluşturun. Yeni bir projeye başlayacaksanız çevrenizde sadece o konu ile ilgili materyal bulundurun. Sadece o konuya odaklanın. 
 
Başak (15.08.2020)
Eski defterlerin yeniden açıldığı bir gün olabilir. Geçmiş ilişkinizle ilgili bir geri dönüş alabilirsiniz. Yapılan hatalardan, pişmanlıklardan dolayı kapınızı çalan oldukça fazla kişi olabilir. Maddi sorgulamalarınızı yeniden gündeme getiriyor olabilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeden yeni olanaklara doğru çalışmalar yürütmelisiniz. Ekonomik kaynaklarınızı gözden geçirip doğru kararlar alabileceğiniz bir gün.
 
Boğa (15.08.2020)
Geçmişle bugün arasında elde ettiklerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Duygusal bir karar aşamasında olduğunuz bir dönem. Geçmişle kıyaslama yapmadan ileriye odaklı düşünerek karar almaya çalışmalısınız. Herkesle paylaşım içerisinde bulunmadan kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.
 
İkizler (15.08.2020)
Harika pozitif bir güne merhaba diyorsunuz. Eğlenceli planlarınızı uygulamaya koymaya başlayınca çok daha iyi hissedeceğiniz bir gün içerisindesiniz.  İlişkinizde küçük tartışmaların tatlıya bağlandığı, kırgınlıkların geçtiği bir gün. Bazı sıkıntıları geride bırakmayı en iyi siz başarırsınız. Size karşı yapılan özveri ve fedakârlığa siz de karşılık vererek günü muhteşem kapatma olanağı içerisindesiniz.
 
Koç (15.08.2020)
Şefkati duymak veya bunu yaşamak isteği içinde olabilirsiniz. Duygusal beklentileriniz karşılanmıyor ise sakin kalmaya çalışmalısınız. İş ve ekonomik istikrarı sürdürmek istediğiniz bir gündesiniz. Ani kararlar vererek yatırım kararlarınızı değiştirmeyin. Sizleri düşünceleri ile etkilemek isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Sağduyulu ve temkinli hareket etmenizde yarar var.
 
Kova (15.08.2020)
Cesaretinizi göstermenizi gerektirecek bir gün içerisindesiniz. Hayatınızı planlı şekilde sürdürmeye çalışırken asıl hedeflerinizden ayrılıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Baskıcı etkilere karşı cesur davranarak ilerlemeniz doğru olacaktır.
 
Oğlak (15.08.2020)
Ani güzel olaylar sizleri heyecanlandıracaktır. Yeni bir aşk kapınızı çalıyor olabilir. Gelecek planlarınız aniden değişime uğrayabilir. Ruhsal negatifliğinizi bir kenara bırakarak yeni güzelliklere doğru kürek çekme vaktidir artık. Çevrenizdeki destekle kendinize olan güveninizi kazanıp adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Yürümek veya geri gitmek sizin elinizde. İleriye doğru adım atmayı deneyin.
 
Terazi (15.08.2020)
Kendinizi baskı altında hissettiğiniz bir gün olabilir. Sosyal ilişkilerinizde sizin kadar özverili davranışlarla karşılaşmadığınızı düşünüp hayal kırıklığı içerisinde olabilirsiniz. Siz de artık size gösterilen davranışlarla insanlara yaklaşmanız gerekir. Dengeyi korumayı bilmelisiniz. Size yeni gelen olanakları değerlendirmeye başlayın, aklınızda soru işaretleri olsa da ilerleyerek cevaplara ulaşabilirsiniz.
 
Yay (15.08.2020)
Gerçeklerle ilerleme yapmanız gereken bir gün içerisindesiniz. Sizin hayatınız ve sizin geleceğiniz kararı yine siz vermelisiniz. Aile büyüklerinizi dinleyerek kendi isteklerinize göre bir plan çizmelisiniz. Onlara hayallerinizi gerçekleştirmek istediğinizi kararlılıkla göstermelisiniz. Bu süreçte destek olmalarını isterseniz sizi anlamaya çalışacaklardır.
 
Yengeç (15.08.2020)
Sürekli geçmişi düşünerek bir yere varamazsınız. Siz de bunun farkına varıyorsunuz. Ruhunuzu baskılamayı bıraktıkça çözümlerin önünüze geldiğini fark edeceksiniz. Çözüme ulaşmak seçtiğiniz yollara bağlı. En doğru yolu seçmek için kendinize güvenin. Karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışarak iletişimsel ortaya çıkan sorunları telafi edebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı