reklam
reklam
reklam
reklam
Astroloji

 

 

 
Akrep (13.11.2019)
Ortaklarınız ya da evliliğinizle ilgili konuların yoğun olacağı bir gündesiniz. İş akışınızda meydana gelen aksamalara çok fazla takılmadan ilerleyin. Uzun süren anlaşmazlıklara karşı tavrınızı koymanız gerekmektedir.
 
Aslan (13.11.2019)
Sosyal çevreniz ve dostluklarınızdan beklediğiniz ilgi veya alakayı göremediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sizler için arkadaşlıklar ve dostluklar oldukça önemlidir. Bu yüzden karşı tarafa agresif ve hırçın davranıyor olabilirsiniz. İnsanların sizi eleştirmesine karşı sabırlı olun.
 
Balık (13.11.2019)
Hayata dair yeni deneyimler içerisinde olabilirsiniz. Farkındalığınızın artacağı bir gün olacak. Yanlış iletişim şekli hayatınızdaki akışı birden değiştirebilir. Meslektaşınızla farklı görüşleri tartışırken kırıcı bir noktaya gitmemelisiniz.
 
Başak (13.11.2019)
Sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle hayatınızı idealize edebilir ve motive edici başlangıçlar yapabilirsiniz. İş ve çalışma arkadaşlarınızla geçmişe dair bazı konuşmalar sizi düşündürtebilir.
 
Boğa (13.11.2019)
Evliliğinizde ya da ilişkilerinizde şüpheci tutumunuz yanılgılara sebebiyet verebilir. Biraz daha iyimser yönünden olaylara bakmalısınız. Özlemleriniz artıyor olabilirsiniz. Gurur yapmamalı ve gerçekten inandığınız bir ilişki ise arkasında durmalısınız.
 
İkizler (13.11.2019)
İlişkinizde güven sorunu yaşayabilirsiniz. Kararsız kalacağınız bugün genelinde şartları zorlamamalı ve zamana bırakmalısınız. Kariyerinizde önemli bir görüşme ya da iş birliği bugün sizi heyecanlandırabilir.
 
Koç (13.11.2019)
Hızlı başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Motivasyon sağlamanız gereken konular gündeminizde olacaktır. Parasal anlamda alacaklarınızı almak ya da borçlarınızı kapatmak arasında önemli bir denge kuruyor olacaksınız. Temkinli ilerleyin.
 
Kova (13.11.2019)
Hayatınızda bugün çok garip gibi görünen bu durumun aslında birkaç gün içinde çokta garip olmadığını göreceksiniz. Bu yüzden başkalarının düşüncelerinden çok fazla etkilenmemeye çalış. Bugün önemli olan senin ne düşündüğündür.
 
Oğlak (13.11.2019)
Kariyerinizle ilgili olmasını istediğiniz planlar beklediğiniz doğrultuda gerçekleşmeyebilir. Belki doğru yerden doğru beklenti içerisine girmediniz. Bu yüzden yeniden temel konular üzerine dönmeli ve yeni planlar gerçekleştirmelisiniz. 
 
Terazi (13.11.2019)
İkili ilişkilerde heyecan verici gelişmeler gündemde olabilir. Bir yerden bir yere gitmek ya da yeni bir şeye başlamak size heyecan verici gelmiyor olabilir. Heveslerinizi yeniden kazanmak ve kendinizi motive etmeniz gereken bir gündesiniz.
 
Yay (13.11.2019)
Aşk hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili önemli gelişmeler meydana gelebilir. Maddi ve finansal konular yüzünden sorunlar yaşıyorsanız bunları gereğinden fazla üstelememelisiniz. Akılcı ve öngörülü çözümler bulmanız doğru olacaktır.
 
Yengeç (13.11.2019)
Kırgınlık yaşadığınız olayları geride bırakabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya sunmak istediğiniz bir konuda kendinizi doğru ifade edeceksiniz. Çok istediğiniz bir aşk hikayesi yeniden gündeminizde olabilir. Bu konu ile ilgili Merkür’ün gerilediğini unutmadan daha sakin ilerlemelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı