reklam
reklam
Astroloji

 

 

 
Akrep (31.10.2020)
Finansal konularınızda oldukça hassas davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Hayatınızı yaşam koşullarınızdan ödün vermeden dengede tutmaya çalışmalısınız.
 
Aslan (31.10.2020)
Tutkularınızı ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. İçinize kapanık halinizi sizleri zor durumda bırakabilir. Çalışma ortamınızda sunum yaparken rahat bir ruh haliyle hayallerinizi projelerde kullanmalısınız.
 
Balık (31.10.2020)
Tutkularınız sadelikle dönüşüme uğruyor olabilir. Değişimi hissetmeniz ve sizlere iyi gelmesi bazı sorunları da kendiliğinden çözecektir. Olgunluk sizler için artık bir söylem olmasından ziyade hayatınızda davranışlarınıza yansıyan bir etki olarak yerini alacaktır.
 
Başak (31.10.2020)
Ortaklarınızdan şüphelenerek projelerin en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Güven konusu sizin hassas olduğunuz bir konudur. Hislerinizin izinde gerçeği yakalamak üzere hareket ediyorsunuz. Her şeyin ortaya çıkacağı bir gün olabilir.
 
Boğa (31.10.2020)
Öfkenizi çalışma arkadaşlarınızdan çıkarıyor olabilirsiniz. Kariyer hayatınızın yara almaması adına sakin kalmaya odaklanmalısınız. Sizlerin istekleri ve gerçekler arasında kopukluk olmasının sebebi yanlış tercihlerde bulunmanız olabilir. Öncelikle hatayı kendinizde aramalısınız.
 
İkizler (31.10.2020)
Sağılığınızı önemsemiyorsunuz. Vücudunuz artık tepki vermeye başlıyor olabilir. Hassas dönemlerden geçtiğinizi unutmadan kontrollerinizi aksatmamalısınız. Evcil bir hayvan edinmek için harika bir gün olabilir.
 
Koç (31.10.2020)
Finansal kaynaklarınızdan elde edeceğiniz güçlü karlar ile kendinize yeni bir yol açabilirsiniz. Doğru kararlarınız sizleri çalışma hayatınızda bir noktaya taşıyor olacaktır. Savaşınız kendinizi ileriye taşımak olduğu müddetçe kazanan hep siz olacaksınızdır.
 
Kova (31.10.2020)
Tutkularınız yerini günlük olağan gelişmelere bırakıyor olabilir. Sizler monotonluğa alışırsanız hayatınız ve sosyal çevrenizde eşlik edecektir. Yorgunluğunuzun geçici olduğunu kabul ederek hayallerinizden ve yaşam tutkunuzdan ödün vermemelisiniz.
 
Oğlak (31.10.2020)
Kariyerinizde dönüm noktasında olabilirsiniz. Çalışmalarınız takdir görebilir ve yeni teklifler alabilirsiniz. İş ortaklığı yaptığınız insanlarla bazı konularda ters bile düşseniz uzlaşmacı olmanız tüm durumu iyi yönetmenize yardımcı olacaktır.
 
Terazi (31.10.2020)
Partneriniz ile tartışma yaratacak konularda uzlaşmacı tavır takınmalısınız. İnat etmek veya süreci uzatmak ilişkinize zararı dokunabilir. Fiziki görünüşünüzde değişiklik yapma kararınız yanlış olabilir. Duygusal bir zamanda verilen karar ilerde pişmanlık uyandırabilir. Zaman tanımalısınız kendinize.
 
Yay (31.10.2020)
Partnerinizle aranızda sorunlarınızı çözmek için öncelikle hatayı kendinizde arayarak nerelerde yanlış yaptığınızı fark etmelisiniz. Ruhunuzun sesini dinlemek doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır.
 
Yengeç (31.10.2020)
Çalışma ortamınızda kadın ekip arkadaşlarınızla fikir aykırılıkları yaşayabilirsiniz. Konuyu tartışma boyutuna taşımadan istişare ederek orta noktayı bulmalısınız. Proje bağlantılarınızı elinizden geldikçe bugün kurmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı