FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu23° C / 23° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Futbolcular Derneğinde Kıldıran Dönemi

1 Mayıs 2015 Saat: 17:40

2006 yılında kurulan Kocaelisporlu Futbolcular Derneği'nin olağan kongresi Otel Altınnal'da yapıldı.139 üyeden sadece 27 üye genel kurula katılırken, KASKF başkanı Murat Aydın, MHP Kocaeli Milletvekili adayı Saffet Sancaklı, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHK  İl Başkanı Aydın Ünlü,  Antrenörler Dernek Başkanı Remzi Demirer ,Kocaelispor'un eski futbolcuları ve teknik adamları hazır bulundu. İlerleyen dakikalarda Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz toplantıya katıldı. Genel Kurulda divan başkanlığını Turgay Enç ile Hakan Yağçıoğlu yaptı.Mevcut Başkan Barbaros Kırdar tekrar aday olmazken, Yalçın Kıldıran tek liste ile girdiği kongrede başkan seçildi.

 

Saygı duruşu ile başlayan kongrede Derneğin faaliyet raporunu Levent Kılıçarslan okudu.Temenniler bölümünde Mehmet Özkan, KASKF başkanı Murat Aydın'a yüklendi. Özkan,Yahya Kaptan'da bulunan derneğe ait tesislerin KASKF'a verilmesini eleştirdi, Kocaelispor ile diğer amatör takımların eş değer tutulmayacağını söyledi. Bunun üzerine Murat Aydın, ' Burası kongre yeri, Murat Aydın'ı eleştirecek yer değil.Şahsımı eleştirin, ama 300 külübe hizmet veren ve 900 delegesi bulunan kurumumu eleştirme hakkınız yok ' şeklinde konuştu. Söz alan Engin Korukır, ' İğneyi önce kendimize , çuvaldızı başkalarına batıracağız.Hepimiz suçluyuz ' dedi.

 

Behiç Özkan, maalesef sesimizi siyasetçilere duyuramadık derken,Anrenörler Dernek Başkanı Remzi Demirer, ' hepimiz bu derneğe destek vermek zorundayız  ' dedi.Kocaelispor'un efsane futbolcusu Saffet Sancaklı her zaman derneğin emrinde olduklarını ifade etti.Sancaklı, ' Futbolcuların güç birliği karşısında hiç bir siyasetçi karşısında duramaz ' diye konuştu.Şinasi Tosun, derneğin bir yeri olmasını savurnurken, Kamuran Akşar, Kocaelispor yönetimlerinin il dışından takıma hoca aramasının yanlış olduğunu söyledi. Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz,' Bu yapının güçlü olması için her anlamda destek vereceğiz ' dedi.

YÖNETİM KURULU

YALÇIN KILDIRAN

RAMİS SOYDAŞ

FARUK YİĞİT

FARUK SARMAN

CEM SİNAN VERGÜL

EMRE NUMANBAYRAKTAROĞLU

ABDULLAH ZORLU

SUAT ÖNDER

GÖKSEL ALİ ARGUN

YÖNETİM KURULU YEDEK

SADUN GEMİCİ

ŞİNASİ TOSUN

VELİ AKBAŞ

BÜLENT GEMİCİ

BÜLENT GÜRBEY

MEHMET AKA

NİHAT KÖKSAL

YUSUF ALTINTAŞ

BEHİÇ ÖZKAN

DENETİM KURULU ASİL

BARBAROS KIRDAR

TAYFUN SÜLOĞLU

DENETİM KURLU YEDEK

LEVENT KILIÇARSLAN

METİN KARABIYIK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız