FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.53° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Aday Adayları Başvuruları Sürüyor

19 Şubat 2015 Saat: 10:00

Genel seçim tarihi yaklaştıkça milletvekilliği aday adaylarının sayısı artmaya devam ediyor. Kocaeli milletvekilliği için Ak Parti,CHP, DSP ve Anadolu Partisi’nden resmi başvurular yapılıyor. 

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler için partilerde milletvekilli koşuşturması başladı. Ak Parti'de milletvekilliği aday adalığı başvuru tarihi 11 Şubat'ta başlarken, MHP'de ise milletvekilliği aday adaylık başvurusu için 12 Mart tarihi belirlendi. BBP'de aday adaylığı başvuruları 11 Şubat - 6 Mart tarihleri arasında yapılacak. CHP'den milletvekilliği aday adayı olmak isteyenler içinse başvurular direkt olarak Ankara'da bulunan genel merkeze yapılacak. 17 Şubat - 24 Şubat tarihleri arasında başvuru yapılabilecek.

Kocaeli’nden milletvekilliği aday adaylığı için evrak teslim ederek resmi olarak başvuru yapan isimler şöyle; Ak Partiden Mahmut Civelek, Alaattin Köksal, Murat Öztürk, Halit Çokan, Şaban Doğan, İmad Erdoğan, Recep Bilal Şengün, Hakan Höbek, Cemalettin Kaflı, Zehra Coşkun Salih, Kadir Çildiz, Serkan Seyhan, Halil İbrahim Keleşoğlu, İlyas Şeker, Zeki Aygün, Hasan Aydınlık,Akif Yılmaz,Mehmet Ali Okur, Erol Özavcı, Ali Uzer, Hüseyin Yusuf,İsmail barış,Adnan Kurt, Sami Çakır,Seyfettin Öztürk,Mehdi taşdan,Adnan Şenol,Oktay yavlal, Ercüment Şahin,Hatice Aygen aday adayı oldu. CHP’den Ali Haymanalı, DSP’den  Meral Uçarı ve Çiğdem Akıncıbaşı, Anadolu Partisinden ise Nilgün Bagaç aday adaylığı başvurusu yaptı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız