FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.94° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Skandal İddialar

24 Eylül 2016 Saat: 11:34

İlimizde özel bir hastanede yaşanan bir sağlık skandalına işaret eden iddialar duyanları hayrete düşürüyor. VM medical Park’ta değişen yönetimin ardından her biri skandal niteliğinde iddialar yükseliyor. Habere ilişkin  iddiaları, önce  Kocaeli Koz Haber  gündeme taşıdı.

 

O iddialara göre  ilimizin özel hastanelerinden VM Medical Park Hastanesi’nde eşi doğum yapan Serhat E. İsimli vatandaş, yaşadıkları karşısında adeta şok geçirdi. Serhat E., doğmamış çocuklarının HASTANE TARAFINDAN 2 gün önce doğdu gibi gösterildiğinDEN, çocuk sarılık olmamasına rağmen HASTANENİN  KENDİLERİNDEN  sarılık tedavisi ücreti almak istediĞİNE, hemşirelerin bilinçsiz olduğunDAN, HASTANE ORTAMININ hijyenik olmadığınA ve acil servislerde 600 TL para alındığına KADAR PEK ÇOK ŞEY SIRALAMIŞTI.

 

 

iddialar bununla da sınırlı değil. Yaşadıklarının bunlarla da sınırlı kalmadığını, doğum parası 3 bin TL’yi almadan eşini odaya çıkartmadıklarını belirten vatandaş, hastanenin sezeryanla doğuma girecek eşine damar yolu bile açamadığını eşinin damarını patlattığını da iddia etti.

 

 

Eşi ve çocuğunu hastaneden çıkartırken kendilerinden ekstra ücret talep ettiklerinde ise başka bir skandalın ortaya çıktığını aktaran Serhat E. Konuyu Sağlık Bakanlığı’na taşıdı. Bu iddiaların ardından gözler VM Medical Park’ta genel müdürÜ Soner Şahin’e çevrildi. Konuyla ilgili açıklama almak için ulaştığımız hastane çalışanları genel müdürün şehir dışında olduğunu konuyla ilgili sözlü açıklama yapılmayacağını, hazırlayacakları yazılı açıklamayı basın mensuplarıyla paylaşacaklarını ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız