FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.93° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Kto'da Borç Gündemi

24 Eylül 2016 Saat: 11:27

Körfez Ticaret Odası ve Kocaeli Vergi Dairesi ortak çalışması ile gerçekleştirilen ‘’Kamuya olan bazı borçların yapılandırılması’’ konulu bilgilendirme toplantısı çok yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

 

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun ve birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe rahatsızlığından dolayı katılamadı.

 

Körfez Ticaret Odası Meclis Salonunda Gerçekleştirilen toplantıda mükelleflerin kamuya olan borçlarının taksitlendirilmesi, vergi ihtilaflarının sulh yoluyla sonlandırılması,  vergi incelemelerinde tespit edilen vergilerin dava yoluna gidilmeden ödenmesi, matrah ve vergi artırımı koşuluyla geçmiş yıllara ilişkin vergi yapılandırılması yapılmaması, yurt içi ve yurt dışı bazı varlıkların milli ekonomiye kazandırılması gibi konular katılımcılara çok geniş kapsamlı olarak anlatıldı.

 

 

Körfez Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sedat Zımba da kanunla ilgili yaptığı açıklamada değindi ..

 

 

Gelişen ve büyüyen Türk ekonomisinin, dünya ile rekabete girebilmesi güçlü bir sermaye ile mümkün olduğunu söyleyen Körfez Ticaret Odası başkan yardımcısı Sedat Zımba yapılan düzenlemelerin ticarete hareket kazandıracağını belirtti.

 

 

Erhan Coşkun’un konuşmasının ardından konunun uzmanı olan bölüm kısım müdürleri yeni yasanın detaylarını ve inceliklerini anlatarak KTO üyelerine bilgi verdi. Sunum sonrası merak edilen soruların cevaplandırılması için soru-cevap kısmına geçildi

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Videoya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız