CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu12.54° C / 13° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Programlar

PROGRAMLAR

AJANS 9 

Pelin Horozal'ın sunumuyla yerel, ulusal ve dünya bülteninden öne çıkan haberler günün ilk saatlerinde ekranlarınıza geliyor. 

HAFTA İÇİ HERGÜN: 09:00  (CANLI YAYIN)


GÜN ORTASI BÜLTENİ

Yerel ve ulusal bültenden son dakika gelişmeleri ve günün öne çıkan başlıkları izleyiciyle buluşuyor. 

HAFTA İÇİ HERGÜN: 12:00 (CANLI YAYIN) 


SAAT BAŞI BÜLTENİ

Yerel ve ulusal bültenden son dakika gelişmeleri ve günün öne çıkan başlıkları izleyiciyle buluşuyor. 

HAFTA İÇİ HERGÜN: 13:00 (CANLI YAYIN) 

YAŞAMA DAİR

Sağlıktan eğitime hayata dair ne varsa içinde bulunduran ve sizleri yansıtan aile tadındaki yaşama dair programı hafta içi her gün saat 14:00'te Pelin Horozal'ın sunumuyla ekranlarınıza geliyor. 

HAFTA İÇİ HERGÜN: 14:00 (CANLI YAYIN)

ANA HABER BÜLTENİ

Kocaeli'nin nabzı bu bültende atıyor. Canlı bağlantılar ve canlı yayınlar, günün son dakika gelişmeleri, 12 ilçemizden ve Türkiye gündeminden güncel haberler ana haber bülteninde yerini alıyor. 

HAFTA İÇİ HERGÜN: 18:30 (CANLI YAYIN) 

GÜNÜN MANŞETİ

Şehrimizin önde gelen isimlerinin konuk olduğu, günün yorgunluğu çay eşliğinde izleyerek atabileceğiniz Günün Manşeti programı Genel Yayın Yönetmenimiz Kadriye Karademir'in sunumuyla yerel ve ulusal gündemin manşetleri ekranlarınıza geliyor.

HAFTA İÇİ HERGÜN: 19:30 (CANLI YAYIN)

TOP AĞLARDA

Hafta sonu oynanan maçlarda meydana gelen olaylar, maç öncesi ve sonrası gelişmeler bu programda alanında uzman konuklar tarafından yorumlanıyor.

HAFTA İÇİ HERGÜN: 21:00 (CANLI YAYIN)

GENÇ VİZYON

Ülkemizin ve şehrimizin önde gelen siyasetçileri, bürokratları, CEO'ları, ünlü isimleri ve devlet erkanının konuk olduğu Genç Vizyon programında yeni Türkiye'de gençlerin rolü masaya yatırılıyor.  Girişimcilik, inovasyon ve liderlik kavramlarının enine boyuna masaya yatırıldığı bu program, gençlerin karşısına başarmış kişilikleri çıkarıp gençlerin vizyon sahibi olmasının yolunu açıyor. Burak Turan'ın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Genç Vizyon programı her çarşamba 21:30'da Kocaeli TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 

ÇARŞAMBA: 21:30 (CANLI YAYIN)

HAYATIN NAĞMELERİ

Ahlaki ve insani duyguların yanı sıra, İslami değerlerin uzun uzadıya konuşulduğu program perşembe akşamları Kocaeli TV ekranlarında.

PERŞEMBE: 21:00  (CANLI YAYIN)

SEYİF DEFTERİ

Şehrimizin doğal, kültürel ve tarihi özellikleri bu programda. Burak Turan'ın sunumuyla Seyir Defteri programı Kocaeli'nin daha önce bilmediğiniz, görmediğiniz gizli kalmış güzelliklerini ekranlarınıza yansıtıyor.

CUMA: 21:00 - CUMARTESİ: 11:00 - PAZAR: 11:00