FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu17.53° C / 18° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Zeytinoğlu'ndan Sarıbay'a Sert Yanıt

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu'nun Derince Limanı'yla ilgili açıklamasını eleştirmiş, Zeytinoğlu'nun bu kenti hiç düşünmediğini söylemişti. Zeytinoğlu'ndan Sarıbay'a sert bir ya

3 Mart 2016 Saat: 17:33

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu'nun Derince Limanı'yla ilgili açıklamasını eleştirmiş, Zeytinoğlu'nun bu kenti hiç düşünmediğini söylemişti. Zeytinoğlu'ndan Sarıbay'a sert bir yanıt geldi

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın kendisi hakkındaki açıklamaların tamamen asılsız olduğunu açıkladı. KSO Başkanı Zeytinoğlu’nun açıklaması şu şekilde:

“CHP İl Başkanı Sayın Cengiz Sarıbay’ın basına yansıyan, şahsıma yönelik bazı beyan ve ithamları ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirmek zarureti hasıl olmuştur.

Safi Port ile ilgili yorum ve değerlendirmelerimi tüccar zihniyeti şeklinde değerlendiren Sn.Sarıbay’ınsözkonusu ifadesi, ülkemizde türlü zorluklar içinde ticaret ile uğraşan milyonlarca tüccar dostumuzu ve beni üzmüştür.

Ancak bilinmesini isterim ki, mevcut görevim yanında, ayrıca Sanayi ve  Ticaret ile uğraşmaktan bugüne kadar hep onur ve gurur duydum. Ekmeğini bu şekilde  kazanmanın, utanılacak bir tarafı yoktur.

 Ayrıca bir parti il başkanı ve hukukçu olarak kendisinden, halen faaliyetini yasal çerçevede devam ettirmekte olan Autoport limanı ile ilgili kapsamlı bir araştırma yapmadan isnatta  bulunmamasını ve kamuoyunu doğru bilgilendirmesini beklerdim.

 Üstelik kentimizdeki limancılık faaliyetleri ve ekonomimize katkıları bağlamında değindiğim Safi Port limanı ile şahsımın ilişkisi olduğunu iddia etmesi ve öne sürdüğü bu bağlantının ispat edilmesi sorumluluğunu Sarıbay’a  yüklemiştir.Kamuoyuna saygı ile duyurulur”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız