FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21.46° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

''Yukarıdakiler Bizi Örnek Alsın''

CHP İl Örgütü’ne yaptığı ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, iktidar ve ana muhalefet olarak ilimizde çok iyi bir ilişki kurulduğunu ve genel siyasettekilerin bunu örnek alması gerektiğini söyledi

29 Mart 2016 Saat: 16:58
''Yukarıdakiler Bizi Örnek Alsın''
''Yukarıdakiler Bizi Örnek Alsın''

CHP İl Örgütü’ne yaptığı ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, iktidar ve ana muhalefet olarak ilimizde çok iyi bir ilişki kurulduğunu ve genel siyasettekilerin bunu örnek alması gerektiğini söyledi

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Zekeriya Özak, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yöneticilerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’de ana muhalefet ve iktidar olmak üzere çok iyi bir ilişki kurulduğuna dikkat çekti. İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise kentimizin faydasına olacak hiçbir şeye muhalefet etmediklerini ifade etti.


HÜSEYİN BENİ ZORLUYORDU
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kendilerini kabul ettikleri için öncelikle CHP’lilere teşekkür etti. İl yöneticisi Hüseyin Acurman’ı öven Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediye meclisinde Hüseyin Acurman beni çok zorluyordu. Kendisi çok iyi bir muhalefet izliyordu. Bugüne beni kadar en çok zorlayan meclis üyesi kendisiydi” dedi. Acurman’da Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.


SEVİYELİ SİYASET YAPIYORUZ
Yerelde oldukça seviyeli bir siyaset ortamının olduğunu kaydeden Başkan Karaosmanoğlu, “Biz yerelde siyaseti oldukça seviyeli yapıyoruz. Yukarıdakiler bizleri örnek alsın. Bu diyalog genel siyasette de olmalı. Hepimizin derdi bu kenti daha yaşanılabilir hale getirmektir. Bu noktada da muhalefet partilerimizle diyalog halindeyiz. Siyasette olmazsa olmaz muhalefettir. Bu noktada da ana muhalefet partisi çok önemli bir yer tutuyor” ifadelerini kullandı.


ART NİYET YOK
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise kent yararına yapılacak hiçbir şeye muhalefet etmediklerinin altını çizdi. Sarıbay, “Kamu yararına yapabileceğimiz ne varsa yaparız. Bizim köstek olma gibi bir niyetimiz hiçbir zaman olmamıştır. Bunu sayın başkan da çok iyi biliyor ve bize teşekkürünü ediyor. Yaptığımız eleştiriler hiçbir zaman art niyet taşımaz. Hepimiz bu kentin daha iyi olması için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız