FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.53° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Yola Çıkacaklar Bu Habere Dikkat !

arayolları Genel Müdürlüğü, Gebze - Orhangazi - İzmir otoyolu projesi kapsamında TEM Otoyolu Gebze Köprülü Kavşağı'nda yol yapım çalışması yapacak arayolları Genel Müdürlüğü, Gebze - Orhangazi - İzmir otoyolu projesi kapsam

11 Haziran 2015 Saat: 17:30
Yola Çıkacaklar Bu Habere Dikkat !
Yola Çıkacaklar Bu Habere Dikkat !

Karayolları Genel Müdürlüğü, Gebze - Orhangazi - İzmir (İzmit Körfezi Geçişi ve Bağlantı Yolları dahil) Otoyolu Projesi” kapsamında TEM Otoyolu Gebze Köprülü Kavşağında Ankara yönü TEM (O-4) katılım kolunu 13.06.2015 Cumartesi günü saat 08.00'de trafiğe kapatacak.

 

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Gebze - Orhangazi - İzmir (İzmit Körfezi Geçişi ve Bağlantı Yolları dahil) Otoyolu Projesi” kapsamında; O-4 Otoyolu Gebze-Orhangazi kesimi Km:0+000-4+150 arasındaki yapım işi kapsamında üstyapı çalışmalarına, İstanbul – Ankara yönünün Km: 45+300 ( Gebze Kavşağı Girişi) ile Km: 48+000 K-1 Kavşağı Kol-1 kesişimi arasında uygun trafik işaretleme çalışmaları yapılarak 20.03.2015 tarihinde başlanılmış ve devam etmektedir.

Söz konusu çalışmalar kapsamında; Gebze gişelerden TEM Otoyoluna girildikten sonra TEM Otoyolu Gebze Köprülü Kavşağında Ankara yönü TEM (O-4) Katılım Kolu13.06.2015 Cumartesi günü saat 08.00 de trafiğe kapatılacaktır. Söz konusu çalışma kesinlikle ana yolda ve diğer kavşak kollarında bir kapatmaya sebebiyet vermeyecek olup, yalnızca 350 m.’lik Gebze Kavşağı Ankara yönü Katılım Kolu kapatılacaktır. Ankara yönüne gidecek sürücüler için gişelere gelmeden D-100 üzerindeki Gebze Kavşağında gerekli trafik işaretlemesi ve bilgilendirme yapılacaktır.

Çalışma, 28.06.2015 Pazar günü saat 08:00 de tamamlanacaktır.

Çalışmalar sırasında onaylı trafik projesine göre geçici trafik işaretlemeleri yapılacaktır. Sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KOCAELİ VALİLİĞİ

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız