FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu23° C / 23° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Yıldırım Başladı Küçükkaya Bitirdi

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, eski başkan Selman Yıldırım döneminde başlanan ve bir yıl boyunca parti içi eğitimlere katılan partililere sertifikalarını verdi.

1 Kasım 2014 Saat: 13:11
Yıldırım Başladı Küçükkaya Bitirdi
Yıldırım Başladı Küçükkaya Bitirdi

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, kendisinden önceki ilçe başkanı Selman Yıldırım döneminde başlanan parti içi eğitim seminerlerinin tamamlanması sebebiyle, bu eğitimlere katılan partililere sertifikalarını verdi. Sertifika töreni CHP İzmit İlçe Örgütü’nde gerçekleştirildi. Sertifika töreninde yaptığı konuşmada parti içi eğitimlerin önemine vurgu yapan Küçükkaya, “Parti içi eğitimlere önem veriyorum. 22 Kasım’da yapacağımız arama konferansı da böyle bir şey. Benim başkanlık dönemimde kimsenin başkan istedi öyle oldu demesini istemiyorum” dedi.

 

İKTİDARA UZAK KALIRIZ
Parti içi eğitimlerin önemine vurgu yapan Başkan Mehmet Ümit Küçükkaya, “CHP son yıllarda bir parti okulu haline geldi. Yaklaşık bir yıl boyunca eski başkanımız Selman Yıldırım döneminde başlanan proje sonucunda bugün eğitimler tamamlandı ve eğitime katılanlara sertifikaları verilecek. Parti içi eğitimler çok önemli. Eğer bu eğitimleri yapmazsak iktidardan uzak kalmaya devam ederiz” dedi.

 

BENİM DÖNEMİMDE…
Sözlerini devam ettiren Küçükkaya, “22 Kasım’da yapacağımız arama konferansı da çok önemli. O konferansta kimse size nutuk atmayacak. Herkes nasıl bir İzmit, nasıl bir ülke istediğini çıkıp anlatacak. Benim başkanlık dönemimde kimse çıkıp işte başkan istedi bu böyle oldu desin istemiyorum. Ben her partilimin fikrini almak, her partilimin gücünden yararlanmak istiyorum” ifadelerini kullandı. Küçükkaya, konuşmasının sonunda ölümünün 7. yılında Erdal İnönü’yü de unutmadıklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız