CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

YHT İÇİN ÇED TOPLANTISI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sincan-Çayırhan-İstanbul Demiryolu Projesi’nin Ankara-Kocaeli kesimindeki çalışmalarla ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi(ÇED) yönetmeliği kapsamında Halkın Katılımı T

10 Şubat 2013 Saat: 09:55
YHT İÇİN ÇED TOPLANTISI
YHT İÇİN ÇED TOPLANTISI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sincan-Çayırhan-İstanbul Demiryolu Projesi’nin Ankara-Kocaeli kesimindeki çalışmalarla ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi(ÇED) yönetmeliği kapsamında Halkın Katılımı Toplantısı düzenlendi.

19 ŞUBAT GÜNÜ SAAT 14.00’TE

Yüksek Hızlı Tren nedeniyle, proje halen devam ediyor. İzmit ile Gebze arasında yapılan çalışmalar, beraberinde büyük sıkıntılar getiriyor, vatandaştan tepkiler alıyor. İşler tüm hızıyla devam ederken, Halkın Katılımı Toplantısı’nın daha yeni yapılacak olması, bu işlerin ‘göstermelik’ olduğunun da bir anlamda göstergesi oluyor. Halkın Katılımı Toplantısı, 19 Şubat Salı günü saat 14.00’te Kocaeli Fuarı içi Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda yapılacak. Proje sahibi sıfatıyla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü katılımcılara bilgi verecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız