CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli14.3° C / 17° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

YEŞİLAY HAFTASINDA PEDAL ÇEVİRECEKLER

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında 3 Mart 2013 Pazar günü, 17 ilde aynı zamanda bisiklet turu düzenliyor. Bisikletliler Derneği üyelerinin de katılacağı, her yaş grubuna

22 Şubat 2013 Saat: 19:08

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında 3 Mart 2013 Pazar günü, 17 ilde aynı zamanda bisiklet turu düzenliyor. Bisikletliler Derneği üyelerinin de katılacağı, her yaş grubuna açık olacak turda amaç, sağlıklı yaşamın önemine dikkat çekmek.
Yeşilay, 1-7 Mart Yeşilay Haftası'nda bir dizi etkinlik düzenliyor. Bunların ilki olan bisiklet turu Ankara, Kayseri, Gaziantep, Ordu, Yalova, Kırklareli, Hatay, Antalya, İzmir, Kocaeli, Karadeniz Ereğli, Balıkesir, Aksaray, Samsun, Eskişehir ve Aydın'da yapılacak; İstanbul ayağı ise tarihi yarımadada. Burada Sirkeci'den başlayacak tur Eminönü, Sultanahmet, Yedikule ve Fatih'i kapsayacak. 25 kilometrelik güzergah boyunca sağlık ekipleri ve teknik destek, katılımcılara hizmet verecek. Ayrıca tarihi yarımada hakkında bilgiler verecek rehberler de bisikletçilere eşlik edecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız