FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.53° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

YENİDEN O KOKU?

İzmit şehir merkezinde geçen hafta yaşanan, havada koku hissedilmesine neden olan olaya benzer bir gelişmenin bugünde yaşandı. İzmit ve çevresinde yine kaynağı belli olmayan bir koku duyulmaya başladı

15 Mayıs 2013 Saat: 17:23
YENİDEN O KOKU?
YENİDEN O KOKU?

İzmit şehir merkezinde geçen hafta yaşanan, havada koku hissedilmesine neden olan olaya benzer bir gelişmenin bugünde yaşandı. İzmit ve çevresinde yine kaynağı belli olmayan bir koku duyulmaya başladı.Fakat rüzgarında etkisiyle koku fazla dağılmadan kısa sürede yok oldu.Bu Koku nedeniyle gözler yine Tüpraş`a çevrildi.Tüpraş yaptığı açıklama kokunun kendilerinden kaynaklanmadığını belirtti.

Tüpraş yaptığı açıklamadaİzmit şehir merkezinde geçen hafta yaşanan, havada koku hissedilmesine neden olan olaya benzer bir gelişmenin bugünde yaşandığı ve kaynağının Tüpraş olabileceğine ilişkin sorular tarafımıza ulaşmıştır. Söz konusu gelişme üzerine, İzmit Rafinerimizde yapılan ayrıntılı inceleme sonrasında, üretim faaliyetlerimizin normal seyrinde sürdüğü tespit edilmiştir.Rafineri üretim ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklı kokuya neden olabilecek herhangi bir sorun yoktur.Bugün itibariyle İzmit şehir merkezinde hissedilen koku kaynağının kesinlikle Tüpraş İzmit Rafinerisi olmadığını kamuoyunun bilgilerine önemle sunarız.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız