Alexa
İzmit Arena
KENT YAPI
Breau
Kızılkaya

Güncel

YENİDEN O KOKU?

İzmit şehir merkezinde geçen hafta yaşanan, havada koku hissedilmesine neden olan olaya benzer bir gelişmenin bugünde yaşandı. İzmit ve çevresinde yine kaynağı belli olmayan bir koku duyulmaya başladı

15 Mayıs 2013 Saat: 17:23
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 159 kez okunmuştur

YENİDEN O KOKU?
YENİDEN O KOKU?

İzmit şehir merkezinde geçen hafta yaşanan, havada koku hissedilmesine neden olan olaya benzer bir gelişmenin bugünde yaşandı. İzmit ve çevresinde yine kaynağı belli olmayan bir koku duyulmaya başladı.Fakat rüzgarında etkisiyle koku fazla dağılmadan kısa sürede yok oldu.Bu Koku nedeniyle gözler yine Tüpraş`a çevrildi.Tüpraş yaptığı açıklama kokunun kendilerinden kaynaklanmadığını belirtti.

Tüpraş yaptığı açıklamadaİzmit şehir merkezinde geçen hafta yaşanan, havada koku hissedilmesine neden olan olaya benzer bir gelişmenin bugünde yaşandığı ve kaynağının Tüpraş olabileceğine ilişkin sorular tarafımıza ulaşmıştır. Söz konusu gelişme üzerine, İzmit Rafinerimizde yapılan ayrıntılı inceleme sonrasında, üretim faaliyetlerimizin normal seyrinde sürdüğü tespit edilmiştir.Rafineri üretim ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklı kokuya neden olabilecek herhangi bir sorun yoktur.Bugün itibariyle İzmit şehir merkezinde hissedilen koku kaynağının kesinlikle Tüpraş İzmit Rafinerisi olmadığını kamuoyunun bilgilerine önemle sunarız.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Video Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız