FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

YENİ HAL BİNASI ŞEKİLLENİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kente yeni ve modern bir sebze meyve hali kazandırıyor.Yapımı büyük bir hızla devam eden hal binası şekillenmeye başladı. GÜNÜN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK Başiskele-Kull

17 Temmuz 2013 Saat: 12:46
YENİ HAL BİNASI ŞEKİLLENİYOR
YENİ HAL BİNASI ŞEKİLLENİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kente yeni ve modern bir sebze meyve hali kazandırıyor.Yapımı büyük bir hızla devam eden hal binası şekillenmeye başladı.

GÜNÜN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK
Başiskele-Kullar’da yapımı süren ve günün ihtiyaçlarına göre dizayn edilen modern hal binası fiziki ve işlevsel özellikleriyle öne çıkacak.56 bin metrekare kullanım alanıyla rahat bir mekan sunan yeni hal binası her bakımdan modern bir yapı olacak.Hal binası, özellikler bakımından Türkiye’nin sayılı tesisleri arasında yer alacak.

SOSYAL TESİS DE OLACAK
Sebze- meyve bölümü ve idari kısım olmak üzere iki ana yapıdan oluşacak hal binasında çalışmalar hızla sürüyor. Dükkan bölümleri ayrılan sıva ve tesisat işleri yapılıyor.Yeni hal binasının yapım özelikleri eski hal binasının eksik yanları göz önünde bulundurularak oluşturuluyor.Projede Türkiye’nin çeşitli illerinden hale sebze meyve getirecek olan şoförler için sosyal tesis de olacak.Sosyal tesis yemek ve dinlenme imkanı sağlayacak.

62 DÜKKAN YER ALACAK
Yeni modern hal binasının içerisinde 100 metrekare büyüklüğünde 62 adet dükkan yer alacak.Binada hal çalışanları için sosyal tesis bulunacak.Geniş alanıyla park sorununu ortadan kaldıracak olan modern hal binası her türlü ihtiyaca yönelik oluşacak.Tesis bu yönüyle örnek bir yapı teşkil edecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız