FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu23° C / 23° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Yeni Cuma tuvaleti için yine 10 bin TL

İzmit Belediyesinin bugüne kadar yaptığı ihaleler içinde en çok dikkat çekeni ve en çok konuşulanı olan Yeni Cuma Camiinin tuvaletinin işletme ihalesi

18 Ağustos 2014 Saat: 17:39
Yeni Cuma tuvaleti için yine 10 bin TL
Yeni Cuma tuvaleti için yine 10 bin TL

İzmit Belediyesinin bugüne kadar yaptığı ihaleler içinde en çok dikkat çekeni ve en çok konuşulanı olan Yeni Cuma Camiinin tuvaletinin işletme ihalesi

yeniden yapıldı. İlk ihalede teklif edildiği gibi yine 10 bin TL teklif edildi, ancak teklif sahibi, bu kez başka birisiydi. İzmit Belediyesi Yeni Cuma Cami bahçesindeki tuvalet için ihale yaptı.  Haziran ayında yapılan ihaleyi aylık 10 bin lira vererek Cemalettin Badem almış, ancak kirayı ödemeyince ihale iptal edilmişti. Bu nedenle Yeni Cuma Cami’ndeki tuvalet yeniden ihaleye çıkarıldı. İzmit Belediyesi encümen toplantı salonunda gerçekleştirilen ihaleyi meclis üyesi Emine Zeybek yönetti.

4 KATILIMCI TEKLİF SUNDU

3 yıllık peşin olmak şartıyla aylık 5 bin lira kira bedeliyle ihaleye çıkan Yeni Cuma Cami tuvaleti için 5 bin 400 lira geçici teminat bedeli belirlendi. 3 yıl süre geçerli olacak haleye Kemal Çınar, Barış Başyurt ve Ömer Büker katıldı. Açık artırma usulüyle gerçekleşen ihalede Kemal Çınar 5 bin lira, Barış Başyurt 5 bin 100 lira ve Ömer Büker 5 bin 200 lira teklif verdi.  Tekliflerin ardından 5 turlu açık artırmaya geçildi.  Açık artırmada Kemal Çınar 5 bin 500 lira, Barış Başyurt 5 bin 600 ve Ömer Büker 6 bin lira teklif verdi.

KEMAL ÇINAR ÇEKİLDİ

Kemal Çınar ikinci turda çekildi.  İkinci turda Barış Başyurt 6 bin 250 lira, Ömer Büker ise 7 bin 500 lira teklif verdi. Üçüncü turda Barış Başyurt 7 bin 750 lira, Ömer Büker 8 bin 500 lira teklif verdi. Dörcü turda ise Barış Başyurt 8 bin 550 lira Ömer Büker 10 bin lira teklif verdi. İhalenin son turunda Barış Başyurt çekildi. İhaleyi 10 bin lira bedelle Ömer Büker kazandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız