CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu21° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

YAZICI; "YAŞAYARAK TÜRKİYE'YE ÖĞRETTİK."

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni yasa ile Büyükşehir statüsüne geçecek Hatay ilinden gelen belediye başkanları ve yöneticileri ağırladı.Genel Sekreter Ersin Yazıcı belediye başkanlarına Kocaeli mod

11 Şubat 2013 Saat: 18:55
YAZICI; "YAŞAYARAK TÜRKİYE'YE ÖĞRETTİK."
YAZICI; "YAŞAYARAK TÜRKİYE'YE ÖĞRETTİK."

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni yasa ile Büyükşehir statüsüne geçecek Hatay ilinden gelen belediye başkanları ve yöneticileri ağırladı.Genel Sekreter Ersin Yazıcı belediye başkanlarına Kocaeli modeli ile teknik bilgiler verdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni yasa ile Büyükşehir statüsüne geçecek Hatay ilinden gelen belediye başkanları, meclis üyeleri ve yöneticileri ağırladı.

Büyükşehir Genel Sekreteri Ersin Yazıcı konuk ilin yöneticilerine verdiği teknik sunumda bu yasayı yaşayarak Türkiye’ye öğrettiklerini ifade ederek bu süreçte ki hizmetlerin yürütülmesinde vizyon sahibi, ufku geniş, riyakatli insanların varlığının şart olduğunu kaydetti.

Sırasıyla İmar, Ulaşım, Yönetim Bilgi Sistemleri, Altyapı gibi konularda uyulması gereken konularda teknik bilgiler sunan Genel Sekreter Yazıcı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak bu süreç zarfından Büyükşehir statüsündeki hizmetleri yaşayarak Türkiye’ye öğrettiklerini belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız