FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu21.93° C / 23° C

az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Yapılandırma Yapacaklar Dikkat!

6552 Sayılı Kanun kapsamında kamu borçlarını yeniden yapılandıranlar ile ilgili olarak Maliye Bakanlığı tarafından tebliğ yayınlandı. İşte ilk taksidin ödeneceği son tarih!!!!

11 Aralık 2014 Saat: 11:07
Yapılandırma Yapacaklar Dikkat!
Yapılandırma Yapacaklar Dikkat!

6552 Sayılı Kanun kapsamında kamu borçlarını yeniden yapılandıranlar ile ilgili olarak Maliye Bakanlığı tarafından tebliğ yayınlandı. İşte ilk taksidin ödeneceği son tarih

Maliye Bakanlığı, 6552 Sayılı Kanun ile kamu borçlarını yeniden yapılandıran vatandaşlar ile ilgili önemli bir tebliğ yayımladı. Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren tebliğe göre, yapılandırmada ilk taksidin ödeneceği son ödeme tarihi 2 Şubat 2015 olarak kararlaştırıldı.

TARİH DEĞİŞTİ

Yapılandırma işlemlerinde son başvuru tarihi, talebin yoğunluğu nedeniyle uzatılınca, yapılandırılan borcun ilk taksidinin ödeme tarihi de uzatıldı. O tarih, 2 Şubat 2014 olarak belirlendi. Maliye Bakanlığı’nın tebliğinde şu ifadeler yer aldı: “6552 sayılı Kanunun 73 üncü maddesinden yararlanmak için başvuru süresi 31 Aralık 2014 tarihi bitimine, bu maddeye göre yapılandırılan alacaklara ilişkin ilk taksit ödeme süresi ise peşin ödeme seçeneği tercih edilmiş olanlar dahil 31 Ocak 2015 tarihinin tatile rastlaması nedeniyle bu tarihi izleyen ilk iş günü olan 2 Şubat 2015 tarihine uzatılmıştır.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız