FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak25.62° C / 27° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Ekonomi

Yakup Yıldız'a Önemli Görev

Türk Metal Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, Türk-İş Genel Merkezi tarafından yapılan atamayla Türk-İş Kocaeli Bölge Temsilciliği görevine getirildi.

12 Mayıs 2016 Saat: 19:13
Yakup Yıldız'a Önemli Görev
Yakup Yıldız'a Önemli Görev

Türk Metal Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, Türk-İş Genel Merkezi tarafından yapılan atamayla Türk-İş Kocaeli Bölge Temsilciliği görevine getirildi.

Türk-İş Kocaeli Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, Türk-İş'in son genel kurulunda genel merkezde görevlendirilmişti. Adnan Uyar'ın genel merkeze gitmesinin ardından boşalan koltuğa Türk Metal Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız getirildi. Böylece Yıldız, Türk-İş Kocaeli Bölge Temsilcisi oldu.


EN BÜYÜK İŞÇİ KURULUŞU
Türk-İş Kocaeli Bölge Temsilciliği görevine getirilen Yıldız, "Türk-İş Genel Yönetim Kurul kararı ile Türk-İş Kocaeli il Temsilcisiliği görevine atanmış bulunmaktayım. Kurulduğu günden itibaren ülkemizin Üniter Devlet Yapısına,Cumhuriyet değerlerine ve Anayasasına bağlı kalarak Demokrasi ve insan haklarının gelişimesine büyük katkılar sağlayan Alınterleri hakkının korunmasında sendikalı sendikasız ayırımı yapmadan tüm çalışanların sorumluluklarını üstlenen ülkemizin en büyük işçi kuruluşu Türk-İş'in güven duyarak şahsımı Kocaeli Türk-İş il Temsilciliği görevine layık görmesi nedeniyle Türk-İş Genel yönetim Kuruluna ve çalışma hayatına başladığım ilk yıllardan günümüze dek karşılaştığımız zorluklarla mücadelede sürekli yanıbaşımızda saf tutan tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ediyorum. Emek hareketlerinin en yoğun olduğu bölgemizde üstlenmiş olduğum görev sorumlulukları layıkıyla yerine getirmek için dün olduğu gibi bu günde yarında yoğun desteğinize ihtiyaç duymaktayım,bu sebeplerle emek alınterleri hakkı için vereceğimiz onurlu mücadelede desteğinizi önemle rica ediyor Saygılarımı sunuyorum" dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız