CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.4° C / 22° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

WİNDOWS 7'DEN ÖNEMLİ ADIM

Microsoft, bugünden itibaren Windows 7 Service Pack 1i Windows Update üzerinden otomatik olarak sunmaya başlıyor. SP1 daha önce de Windows Update üzerinden sunuluyordu ancak kurulum için kullanıcıları

19 Mart 2013 Saat: 22:19
WİNDOWS 7'DEN ÖNEMLİ ADIM
WİNDOWS 7'DEN ÖNEMLİ ADIM

Microsoft, bugünden itibaren Windows 7 Service Pack 1'i Windows Update üzerinden otomatik olarak sunmaya başlıyor. SP1 daha önce de Windows Update üzerinden sunuluyordu ancak kurulum için kullanıcıların onayı isteniyordu. şimdiyse, eğer güncelleme ayarlarınız otomatikteyse, SP1 size sorulmadan kurulacak.
Windows Update yoluyla Windows 7 kullanıcılarına sunulacak güncelleme, SP1'i henüz yüklememiş kullanıcılara "geliştirilmiş güvenlik güncellemeleri" sunacak ve Microsoft desteğinin devamını sağlayacak. Windows 7 SP1, iki sene önce, Şubat 2011'de yayınlanmıştı. Paketin onardığı sorunlar arasında yazdırmayla ve HDMI sesiyle ilgili sorunlar, Advanced Vector Extensions desteği, çeşitli yeni kimlik hizmetleri, RemoteFX, dinamik bellek ve fazlası vardı.
64-bit Windows'ta 1050MB boş alan gerektiren güncelleme, 32-bit Windows'ta 750MB boş alana ihtiyaç duyuyor. Microsoft'un bugün sunduğu güncelleme, sadece tüketici PC'lerini hedef alıyor. Systems Center Configuration Manager veya WSUS Server tarafından yönetilen sunucularda SP1'i yükleyip yüklememe kararını sistem yöneticileri verecekler. Microsoft, Windows 7 için ikinci bir servis paketi yayınlamayı düşünmüyor. Şirket bunun yerine aylık yamalarla yoluna devam etmeyi planlıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız