FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

yer yer hafif yoğunluklu yağış19.06° C / 20° C

yer yer hafif yoğunluklu yağış

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

VELİLER SERBEST KIYAFET İSTEMİYOR

Eğitim İşin okullarda Serbest Kıyafet uygulamasına İlişkin Veli Görüşleri Başlıklı Araştırması velilerin büyük çoğunluğunun serbest kıyafet uygulamasına karşı olduğunu ortaya koydu. Eğitim ve Bilim

31 Mayıs 2013 Saat: 10:11
VELİLER SERBEST KIYAFET İSTEMİYOR
VELİLER SERBEST KIYAFET İSTEMİYOR

Eğitim İş'in okullarda Serbest Kıyafet uygulamasına İlişkin ''Veli Görüşleri Başlıklı Araştırması'' velilerin büyük çoğunluğunun serbest kıyafet uygulamasına karşı olduğunu ortaya koydu.

Eğitim ve Bilim İşgörenleri Senbdikası Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şener, Sendika binasında sendika üyeleriyle bir araya gelerek bir basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasında konuşan Eğitim İş Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şener, Velilerin, yüzde 85'i tekrar forma uygulamasına geri dönülmesini gerektiğini belirtirken yüzde 87,9'u serbet kıyafet uygulaması ile maddi durumu iyi olmayan çocukların ve velilerin olumsuz etkilendikleri görüşünü dile getirdi. Konuşmasında devam eden Eğitim İş Kocaeli Şube Başkanı Bilal Şener,Araştırma öğretmenlerin okula serbest kıyafetle gitmesine velilerin karşı olduğunu da ortaya koydu.Ayrıca Yüzde 72'si serbest kıyafet uygulamasının öğretmenler için uygulanmaması gerektiğini belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız