FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.53° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Vatandaşın İlk İş Kapısı İş Kur

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AFAD ve İŞKUR il müdürlerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Karaosmanoğlu, vatandaşların ilk iş kapısının İŞKUR olduğunu söylerdi

26 Ağustos 2015 Saat: 14:51
Vatandaşın İlk İş Kapısı İş Kur
Vatandaşın İlk İş Kapısı İş Kur

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AFAD ve İŞKUR il müdürlerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Karaosmanoğlu, vatandaşların ilk iş kapısının İŞKUR olduğunu söylerdi

İlimizde bir süre önce göreve başlayan AFAD İl Afet ve Acil Durum Müdürü Selim Tekoğul ve İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz’a, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu iade ziyaret gerçekleştirdi. AFAD ve İŞKUR’un çok önemli iki devlet kurumu olduğunu özellikle ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Halkımızın bizlerden beklediği hizmetlerin farklı ayağında hizmetler veriyorsunuz. Devletin kurumları ve yerel yönetimlerin her noktada uyumlu çalışması çok önemlidir. Halkımızın sizlerden talep edeceği hizmetleri en kısa ve en yüksek kalitede yapacağınıza inanıyorum” dedi.


İSTİHDAMDA GÖREVİNİZ BÜYÜK
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ilk olarak ziyaret ettiği AFAD İl Müdürü Selim Tekoğul’a görevinde başarılar dilerken, “İnsanlığın yardım noktasında en cömert ülke olan Türkiye’nin, afetlerde de en hızlı hareket etme kabiliyeti bakımından AFAD’ı bir kez daha tebrik ediyorum. Güzel ülkemizde oluşabilecek afetlere hazır olmanız ve bu noktada önlemleri almamız çok önemli. Tüm ekibinize bu kutsal görevde başarılar diliyorum” dedi. 


İŞKUR ZİYARETİ
İŞKUR İl Müdürü Ulvi Yılmaz’ı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu burada da, “İstihdam ve insanımızın mesleki gelişimi açısından yürütülecek projeleri çok önemsiyorum. İş arayan vatandaşlarımızın ilk kapısı İŞKUR, halkımızı en doğru biçimde, en doğru işe ve kuruma muhakkak yönlendirecektir. Şu anda gördüğümüz ve bildiğimiz birçok farklı meslek grubunda pozisyon açığı İŞKUR’da mevcut. İş arayan gençlerimizden ve vatandaşlarımızdan İŞKUR’a başvurmalarını istiyorum” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız