FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak25.62° C / 27° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Vali ile Vekil arasında ilginç diyalog

Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş arasında beklenmedik diyaloglar yaşandı. Yılbaşı geçesinde Kocaeli Valisi Ercan Topaca eşi Sevim Topaca ve çocukları ile birlikte

4 Ocak 2014 Saat: 15:18
Vali ile Vekil arasında ilginç diyalog
Vali ile Vekil arasında ilginç diyalog

Kocaeli Valisi Ercan Topaca ile CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş arasında beklenmedik diyaloglar yaşandı.

Yılbaşı geçesinde Kocaeli Valisi Ercan Topaca eşi Sevim Topaca ve çocukları ile birlikte yılbaşı akşamında ilk ziyaretini Kassel Çocuk Köyüne gerçekleştirdi.Çocuklarla tek tek ilgilenen Topaca çifti çocukların sorunlarını dinledi.Bu ziyaret sırasında aynı çocuk yuvasını CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş’te ziyaret etti.

DÜŞÜNDÜRÜCÜ BİR TABLO YAŞANDI

İddialara göre yuva yetkilileri, Vali Topaca’ya vekil Güneş’in geldiğini söyledi.Ancak yuvada iddialara göre Vali Topaca, vekili ya göremedi ya da görmezden geldi.Durumdan rahatsız olan Hurşit Güneş, ekibi ile beraber yuvadan ayrıldı.Kent adına iki önemli ismin birbirine görmezden gelmeleri gerçekten düşündürücü bir tabloyu ortaya koydu.

AYNI AKŞAM İKİNCİ DEFA KARŞILAŞTILAR

Tesadüf ki ikili aynı akşam ikinci ziyaretlerini Huzurevine gerçekleştirdi.Vali Ercan Topaca, huzurevinde kalanlarla dertleşirken, kendisine yine Hurşit Güneş’in geldiğini ve kapıda olduğu bilgisi verildi.Bu sefer Vali Topaca içeri davet etti.Ancak Güneş, içeri girmeme kararı aldı.Güneş’in Topaca içerde olduğu için girmediği iddiasında bulunuldu.

ÇIKIŞTA GÖNÜLLER ALINDI BİLGİSİ

İddialara göre huzurevinin içerisine CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş’in girmemesi üzerine, sohbetlerini tamamlayan Vali Topaca dışarı çıktı.Çıkışta ise ilimizin geleceğini konuşması gereken iki isim karşıya geldi.Yanlış anlaşılma olduğu konuşuldu ve iki önemli noktadaki isimde birbirinin gönlünü aldığı bilgisi verildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız