CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.46° C / 19° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ÜNLÜ; "İKİ KİMLİKLİ BAŞBAKAN İLE KARŞI KARŞIYAYIZ"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında yayınlanan 2 kimlikli ve 2 kişilikli Başbakan isimli videoyu basın mensupları ile paylaşan İl Başkanı Ünlü “Videoda da görüldüğü gibi başbakanın açıklamaları bir

7 Mart 2013 Saat: 15:48
ÜNLÜ; "İKİ KİMLİKLİ BAŞBAKAN İLE KARŞI KARŞIYAYIZ"
ÜNLÜ; "İKİ KİMLİKLİ BAŞBAKAN İLE KARŞI KARŞIYAYIZ"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında yayınlanan 2 kimlikli ve 2 kişilikli Başbakan isimli videoyu basın mensupları ile paylaşan İl Başkanı Ünlü “Videoda da görüldüğü gibi başbakanın açıklamaları birbirini tutmuyor. Balıkesir’de söylediği ile Diyarbakır’da söylediği farklı şeyler. "Biz teröristle görüşmeyiz" diyor. "İmralı bizimle aynı düşünüyor" diyor.

Hükümet tarafından birçok sitede uygulanan yasak ile kaldırılan "iki Erdoğan tek başbakan" videosunu MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, kamuoyunun mutlaka izlemesini ve seçimler de kararlarını kendilerini vermesini istedi.

Ne yazık ki geçmişin çabuk unutulduğunu belirten Ünlü, Başbakan'ın hiç bir dediği birbirini tutmadığını, genel seçime bir ay kala meclisten tek dil dediğini, sonra da doğu illeri mitinginde tek dil demedim tek din dedim söylemlerindeki çelişkiyi halka bıraktığını ifade etti.

İnternette tıklama rekorları kıran "iki Erdoğan tek başbakan" isimli Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın videosu hakkında değerlendirmede bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ilginç açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar…

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız