FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu22° C / 22° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ünlü: "Adamcılık değil teşkilatçılık kazandı."

MHP’de gerçekleştirilen il kongresinde mevcut Başkan Aydın Ünlü, yeniden başkan seçilmişti. Diğer adaylar, kazananın birlik ve beraberlik olduğunu söyledi. Ünlü, “Adamcılık değil, teşkilatçılık kazandı” dedi.

2 Şubat 2015 Saat: 21:22
Ünlü: "Adamcılık değil teşkilatçılık kazandı."
Ünlü: "Adamcılık değil teşkilatçılık kazandı."

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) bir kongre maratonu daha geride kaldı. Gerçekleştirilen MHP İl Kongresi’nde Aydın Ünlü, Selim Çakır, Hüseyin Murtazaoğlu ve Sedat Arı yarışmıştı. Mevcut başkan Ünlü, delegelerin desteği ile yeniden başkan seçildi. Durumu gazetemize değerlendiren adaylar ve Ünlü, kazananın birlik ve beraberlik olduğunu vurguladı. İddialı bir seçim kampanyası yürüten Hüseyin Murtazaoğlu ise değerlendirme yapmak istemediğini söyledi.

 

ARI: ÜLKÜCÜ HAREKET’E HAYIRLI OLSUN
Adaylardan Sedat Arı, kongrenin ardından gazetemize yaptığı kısa bir değerlendirmede, “Delegasyonumuz mevcut İl Başkanı’mız Aydın Ünlü ve yönetimini seçmiştir. Ülkücü Hareket’e yakışır bir şekilde kongremizi yaptık. Birlik ve beraberlik içerisinde sandığa gittik. Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

 

ÇAKIR: SORUMLULUKTAN KAÇMAYIZ
Kongrenin en geç adayı Selim Çakır, il başkanlığı seçimlerine birlik ve beraberlik içerisinde gittiklerini belirterek, “İl kongresine yüksek bir katılım sağlanması gelecek açısından ümit verici. Delegasyonumuz seçimlere büyük ilgi göstermiştir. İl başkan adaylarımız kendilerine yakışan bir üslup ile çalıştılar. Aydın Ünlü ve çalışma arkadaşlarına çalışmalarına başarılar diliyorum. Ben ve ekibim her zaman bu partinin emri altında çalışmaya hazırdır. Sorumluluktan kaçmayız, yönetim kurulu üyesi gibi çalışmaya hazırız. Ben ve yönetimim kazanamadı fakat MHP’nin başarısı için tüm gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

 

ÜNLÜ: KAPIM HER KESİME AÇIK
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, delegasyon üzerinde kronikleşmiş bir yapının artık MHP tabanında yer almadığına dikkat çekerek, “Ben yıllardır bu partinin bir neferi olarak çalıştım. Ülkücü davaya gönül vermiş, sokaklarda bayrak asmış, broşür dağıtmış insanları, mahalle teşkilatlarımıza üye olanlar da olmak üzere herkesi tanıyan bilen bir insanım. Benim kapım her kesime açıktır. İşte bu irade tekrar iş başına geldi. Milliyetçi Hareket Partisi’nde adamcılık değil, teşkilatçılık kazanmıştır. Karşıma aday olarak çıkan aday adayı arkadaşlarım ile beraber aynı yönetimlerde çalıştım. Kendilerini yakinen tanır ve bilirim. Hepsi ile ortak paydalarım vardır” dedi.

 

BERABER ÇALIŞACAĞIZ
Diğer adaylarla seçim sürecini çok iyi yürüttüklerini ifade eden Ünlü, “Birbirimize yönelik negatif bir açıklama yapmadık. Eminim en kısa süre içerisinde aday adayı olan arkadaşlarımız, yeni seçilen il yönetimimizi ziyaret edecekler ve Kocaeli kamuoyuna da bu vesileyle Milliyetçi Hareket Partisi’nin nasıl tek vücut olduğunu göstereceğiz. Aday adayı arkadaşlarımıza her zaman bu partinin kapısı açıktır. Beraber çalışacağız, onların gidecek başka kapıları yoktur” ifadesini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız