CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli15.15° C / 16° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

UMRE YOLCULARI DUALARLA UĞURLANDI...

Kutsal topraklarda ibadetini yapmak için umreye giden 44 kişilik kafile Fevziye Parkından dualarla uğurlandı. Umreye gidenler arasında Kocaeli basınına yıllarca emek vermiş olan murat yoldaş ve serpil

21 Mart 2013 Saat: 14:23
UMRE YOLCULARI DUALARLA UĞURLANDI...
UMRE YOLCULARI DUALARLA UĞURLANDI...

Kutsal topraklarda ibadetini yapmak için umreye giden 44 kişilik kafile Fevziye Parkı`ndan dualarla uğurlandı. Umreye gidenler arasında Kocaeli basınına yıllarca emek vermiş olan murat yoldaş ve serpil çolakta bulunuyor.

Kutsal topraklarda ibadetini yapmak için umreye giden 44 kişilik kafile Fevziye Parkı`ndan dualarla uğurlandı. 44 kişilik kafile arasında kocaeli basınına yıllarını vermişi olan bizim kocaeli gazetesi genel yayın koordinatörü Serpil çolak, Özgür Kocaeli Gazetesi muhabiri Murat Yoldaş, Türk Diyanet Vakfı Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal, AK Parti İl Yöneticisi Semra Ertuğ da yer aldı.

Kafileyi AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, ve tanınmış birçok isim uğurladı. kafile yola çıkmadan önce İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu tarafından dualar okundu. 44 kişilik kafile, kutsal topraklara gitmek için saat 15.30`da Atatürk Havalimanı`ndan uçakla yola çıkacak. 30 Mart tarihinde geri dönecek olan kafile, ilk olarak Medine`yi ardından ise Mekke`yi ziyaret edecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız