FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu23° C / 23° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Yaşam

Ulus Pazarı 15. Yılını Kutladı

UPEK ve Kartepe Ulus Pazarı 15. yılını kutladı. Kutlama etkinliğine katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Hareket olan yerde bereket vardır. '' dedi.

24 Nisan 2016 Saat: 16:17
Ulus Pazarı 15. Yılını Kutladı
Ulus Pazarı 15. Yılını Kutladı

Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi (UPEK) ve Kartepe Ulus Pazarı 15. yılını kutladı. Kutlama etkinliğine katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Hareket olan yerde bereket vardır. Burada da arkadaşlarımız bir hareket oluşturuyor. Pazarımızın 15. yılı kutlu olsun” dedi

Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi (UPEK) ve Kartepe Ulus Pazarı kuruluşunun 15. yılını Kartepe Ulus Pazarı’nda düzenlenen kutlama etkinliğiyle gerçekleştirildi. Etkinliğe Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcıları Murat Sadi Çakır, Mehmet Filiz, Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi Başkanı Bülent Reisoğlu, Kartepe Pazarcılar Derneği Başkanı Muharrem Küçük ve pazar esnafları katılım gösterdi. Edirne, İstanbul ve Kocaeli’de toplam 600 üyesi bulunan Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi’nin Kartepe Şubesi’nde ise 300 üyesi bulunuyor.


MODERN YÖNETİM
Edirne, İstanbul ve Kocaeli’de kurulan sosyete pazarı olarak bilinen Ulus Pazarı Kocaeli'de kuruluşunun 15l yıl dönümünü ve aynı zamanda UPEK’in kuruluş yıl dönümünü pazarcılar ile birlikte pasta keserek kutladı. Etkinlikte konuşan Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi Başkanı Bülent Reisoğlu, “Pazarımız bugün 15 yaşına girmiş bulunmaktadır. Bizleri yalnız bırakmayıp doğum günümüzü kutlamaya geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Pazarımızda her türlü ürün bulunmaktadır. Ürünlerimiz hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir. Ayrıca pazarımızda modern bir yönetim bulunuyor. Pazarımızda sağlık ekibi, güvenlik yer alırken ürün değişim hizmeti de bulunuyor” dedi. KALİTELİ ÜRÜNLER
Reisoğlu’nun ardından konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Burada arkadaşlarımız bir hareket oluşturmuştur. Hareket olan yerde bereket vardır. Bu bölgemizde esnaflara faydalı olacak şekilde bir pazar ortamı oluşturulmuştur. Biz burada pazarcı arkadaşlarımızla uyum içerisinde çalışma yapıyoruz. Burada kaliteli ürünler uygun fiyatlara ilimiz ve ilçemizde yaşayan vatandaşlara sunulmaktadır. Pazarımızın 15. yılı kutlu olsun” şeklinde konuştu. Daha sonra pazar esnafı hep birlikte doğum günü pastasını keserek toplu şekilde fotoğraf çektirdi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız