FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.47° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Ülkesini Milletini Seven Bireyler Yetiştirmeliyiz

Ankara’daki terör saldırısını kınayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Ülkemizde zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Yaşadığımız sıkıntıları aşmanın yolu ülkesini, milletini, devletini, bayrağını seven bireyler yetiş

13 Ekim 2015 Saat: 17:32
Ülkesini Milletini Seven Bireyler Yetiştirmeliyiz
Ülkesini Milletini Seven Bireyler Yetiştirmeliyiz

Ankara’daki terör saldırısını kınayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Ülkemizde zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Yaşadığımız sıkıntıları aşmanın yolu ülkesini, milletini, devletini, bayrağını seven bireyler yetiştirmekten geçer”

İzmit Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milli Eğitim Müdürü Akmenşen, bir süre önce göreve başladığını ve bunun için de ziyaretlerde bulunduğunu belirterek, “İzmit Belediye Başkanımızın eğitime olan sevdasını ve desteğini çok iyi biliyoruz. Belediye olmadan mutlaka bir tarafımız eksik kalıyor. İnşallah eğitime olan destek bundan sonra da devam eder” dedi.

 

SORUMLULUK HİSSETTİK

Başkan Doğan da “Milli Eğitim Müdürümüze görevinde başarılar dilerim. Faydalı hizmetlerde bulunacağına inanıyorum. Nasıl ki Milli Eğitimimiz bizsiz yapamıyorsa  bizlerde, sizsiz yapamıyoruz. Milli Eğitim demek halkımız demek, çocuklar, öğrenciler demektir. Halkın olduğu her yerde bizde sorumluluk hissediyoruz. Resmi, yasal bir  zorunluluk olmamasına rağmen eğitime destek olmayı kendimize görev kabul ediyoruz” diye konuştu.

 

EĞİTİME DESTEK OLDUK

Doğan konuşmasına şöyle devam etti: “Desteğimiz her zaman devam edecek. Güzel işler yaptık. İddia ediyorum, Türkiye’de hiçbir belediyenin yapmadığı kadar eğitime destek olduk. Milli Eğitim Bakanına, İzmit Belediyesi’nin eğitim ile ilgili yaptığı işleri Türkiye’ye örnek göstermesini söyledim. Bunu da iddialı söyledim. Okul Hizmet Masası ile, Çocuk Hakları Masası ve Okulu, çocuklara yönelik yaptığımız çevre eğitimleri, afet eğitimleri, bisiklet eğitimleri, okullara yaptığımız çok amaçlı salonlar, kütüphaneler, öğretmenler odaları, veli bekleme yerleri, bahçe düzenlemeleri, annem babam okuyor, öğretmen okursa herkes okur kitap kampanyaları, binlerce kişinin yararlandığı İZMEK kursları bu işlerden sadece bazıları.”

 

BAŞARAMAYACAKLAR

Doğan konuşmasında ülkemizdeki terör olaylarıyla ilgili olarak görüşlerini de dile getirerek, “Ülkemizde zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Yaşadığımız sıkıntıları aşmanın yolu ülkesini, milletini, devletini, bayrağını seven bireyler yetiştirmekten geçer. Ülkeye kasteden, vatana, millete, bayrağımıza, inancımıza kast eden bu şer güçlerini, terör odaklarına karşı bir duruş sergilemek çok önemlidir. Ankara’daki  terörist saldırıyı da kınıyorum. Bu ancak Türkiye’ye  inanılmaz düşmanlık güden ellerce, bu ülkenin istikrarını, kalkınmasını, huzurun istemeyen, kardeş kavgasını isteyenlerce yapılmıştır” dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız