FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

ULAŞIM ÜCRETLERİNE ZAM KAPIDA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, geçtiğimiz yılın son günlerinde toplu taşıma kooperatiflerinin yolcu taşıma ücretlerine cüzi miktarda zam yapmıştı. Zamların 19 ile 26 Ocak t

9 Ocak 2013 Saat: 18:22
ULAŞIM ÜCRETLERİNE ZAM KAPIDA
ULAŞIM ÜCRETLERİNE ZAM KAPIDA

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi,

geçtiğimiz yılın son günlerinde toplu taşıma kooperatiflerinin yolcu taşıma ücretlerine cüzi miktarda zam yapmıştı. Zamların 19 ile 26 Ocak tarihleri arasında uygulamaya geçmesi bekleniyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, toplu taşıma ücretleri ile ilgili zam oranını belirlemiş, 2013 yılının ilk günlerinde de uygulamaya koymaya hazırlanıyordu.

Kooperatiflerin yaklaşık yüzde 20 oranındaki zam taleplerine karşın, UKOME yolcu taşıma ücretlerine kademeli olarak yüzde 10’u geçmeyecek zam yapmış, öğrenci ücretlerinde artış yapmamıştı.Zammın uygulanabilmesi için gerekli imzaların tamamlanması bekleniyor. İmzaların 19 Ocak’a yetişmemesi halinde 26 Ocak’ta tamamlanacağı ifade edildi.Şehir içinde tam ücret 1 lira 75 kuruştan 1 lira 90 kuruşa, indirimli ücret de 1 lira 35 kuruşa çıkarılmış, öğrenci ücreti ise 1 lira 15 kuruş olarak sabit kaldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız