FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TÜRKKAN KİME BABASI MEÇHUL DEDİ ?

Mhp Milletvekili Lütfü Türkkan, Facebook sayfası üzerinden bir takipçisine oldukça ağır bir ifade kullandı. Lütfü Türkan bir paylaşımında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ‘’Erdoğan, Libya Liby

19 Ocak 2013 Saat: 16:56
TÜRKKAN KİME BABASI MEÇHUL DEDİ ?
TÜRKKAN KİME BABASI MEÇHUL DEDİ ?

Mhp Milletvekili Lütfü Türkkan, Facebook sayfası üzerinden bir takipçisine oldukça ağır bir ifade kullandı.

Lütfü Türkan bir paylaşımında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ‘’Erdoğan, Libya Libyalıların, Mısır Mısırlıların, Filistin Filistinlilerin diyorsun da; Türkiye Türklerindir demiyorsun. Neden?’’ şeklinde ifadelere yer verdi.

Buna tepki gösteren Oğul Ibrahim adındaki bir takipçi Türkkan’a ‘’amma meraklısınız milliyetçiliğe toprak sahibi olmaya kaç sene daha yaşarsınız ki bu topraklar üzerinde 50 senemi yoksa 100 mü ee ne olacak sonra ölüp gideceğiz sormayacaklar karşıda bize hangi ülkeden geldin hangi millettensin diye ne yaptın kardeşinle komşunla arkadaşınla nasıl yaşadın nasıl geçinden halini hatırını sordun mu diyecekler ben en azından ne diyeceğimi biliyorum sayın vekilim müslümünları din kardeşim bildim, ahiret kardeşim bildim öyle geçindim kürdü, lazı, çerkezi, abhazayı , arabı, ermeniyi, rumu sevmesem bile HZ. ADEM babamdan kardeş bildim öyle geçindim acaba siz ne diyeceksiniz ya benim geçinme gibi bi işim olmadı Türkiye’yi çevirdim hepsini kovdum yada öldürdüm rahat rahat yaşadım mı diyeceksiniz? şeklinde cevap verince Türkkan kızdı ve takipçisine ‘’Oğul olan adamın babası meçhul ise, biz ona başka bir şey söylüyoruz. NOKTA!!!’’ şeklinde çok sert bir yanıt verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız