FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Türkiye'den Vazgeçmeyeceğiz

Türk Ocakları, 'Ocakbaşı Sohbetleri' programında CHP Milletvekili Kamer Genç'i ağırladı.

27 Aralık 2014 Saat: 18:57
Türkiye'den Vazgeçmeyeceğiz
Türkiye'den Vazgeçmeyeceğiz

Türk Ocakları'nın 'Ocakbaşı Sohbet' programında çözüm sürecini ele alan CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, "Türkiye'den vazgeçecek halimiz yok" dedi.

Türk Ocakları, 'Ocakbaşı Sohbetleri' programında CHP Milletvekili Kamer Genç'i ağırladı. Türk Ocakları Şube binasında gerçekleşen Türk Ocakları Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Süleyman Pekin, Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Taylan Katak, DSP İl Kadın Kolları Başkanı Meral Uçarı ve davetliler katıldı. Çözüm sürecinin ele alındığı programda Milletvekili Kamer Genç, "Türkiye'den vazgeçecek halimiz yok" dedi.

 

'ÜLKEDEN VAZGEÇECEK DEĞİLİZ'

Türk Ocakları Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, programda söz alarak etkinliğe katılanlara teşekkür etti. Çözüm süreci hakkında gerçekleşen ocakbaşı sohbetinde CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, "Çözüm sürecinin ne olduğunu biz de bilmiyoruz. Türkiye'den vazgeçecek halimiz yok. Herkes hesabına geldiği gibi konuşuyor. Tayyip Erdoğan'ın iktidar olacağı vakit Amerika ile irtibat halinde olduğunu herkes biliyor. Kendisi de BOP Eşbaşkanı olduğunu söylemişti"

 

'YARGIYI DA DEĞİŞTİRİYORLAR'

"Doğu'da devlet nötrleştirildi. Silahlı eylem olmasın, gençler de ölmesin ama hükümetin ne konuştuğunu bilmek bizim de hakkımızdır. Onların Abdullah Öcalan ile ciddi bir protokolleri var. Cumhuriyet rejimini kaldırıp, doğuda tamamen bağımsız bir devlet kurmak istiyorlar. Bunlar, federal yapıya da razı değiller. Ülke elde gidiyor ama kimsede ses yok. Biz politikacılarında sizlerden fazla bilgimiz yok. Şimdi de yargıyı değiştiriyorlar"

 

'CHP TEK KALIYOR'

Çalışmayan üretmeyen bir insan kitlesi yaratmaya çalışıyorlar. Kadınlara bakış açıları zaten belli. Kadın toplumun en kıymetli varlığıdır. Şu anda her yönüyle devleti çökertmeye çalışan siyasi bir iktidar var. Bilgi sızdırmıyorlar, bu durum da muhalefetin de yapacağı bir şey olmuyor. Muhalefet kanadında, MHP'nin durumu belli, BDP de onlarla beraber, CHP 135 milletvekiliyle tek kalıyor. Bu işe vatandaşın sahip çıkması lazım" dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız