FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TÜRKİYE HER GEÇEN YIL BÜYÜYOR...

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu The Ness Otel’de Büyük Restorasyon ve Türkiye’nin Yükselişi adlı konferansta önemli açıklamalarda bulundu. Kocaeli Valiliği ve Dışişleri Bakanlığının ortaklaşa düzenle

3 Mayıs 2013 Saat: 18:43
TÜRKİYE HER GEÇEN YIL BÜYÜYOR...
TÜRKİYE HER GEÇEN YIL BÜYÜYOR...

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu The Ness Otel’de Büyük Restorasyon ve Türkiye’nin Yükselişi adlı konferansta önemli açıklamalarda bulundu.

Kocaeli Valiliği ve Dışişleri Bakanlığı`nın ortaklaşa düzenlediği ‘Büyük restorasyon ve Türkiye`nin yükselişi` adlı konferans, The Ness Otel`de gerçekleştirildi.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün`ün katılımıyla gerçekleşen toplantıya kent yöneticilerinin yanısıra sivil toplum örgütlerinden de çok sayıda temsilci katıldı.

Tükiye’nin dünyanın güçlü devletlerden biri haline geldiğini dile getiren Davutoğlu, “Toplumumuzun aidiyet duygusunu artırmamız lazım.Kimse kimseyi tehdit olarak görmeyecek.İnsanın ne kadar değerli olduğunu keşfettik ve 10 yılda diğer ülkeleri şaşırtacak derecede geliştik” dedi.Bakan Davutoğlu konuşmasını şu şekilde sürdürdü.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız