CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TÜRKAN, MECLİSE SORU ÖNERGESİ VERDİ

Darıca Diş Hastanesine tedavi için giden vatandaşların tedavilerinin gecikmesinden şikayet etmesi ve hastanenin gerekli hijyen kurallarını taşımadığı iddialarını MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan

25 Şubat 2013 Saat: 17:54
TÜRKAN, MECLİSE SORU ÖNERGESİ VERDİ
TÜRKAN, MECLİSE SORU ÖNERGESİ VERDİ

Darıca Diş Hastanesine tedavi için giden vatandaşların tedavilerinin gecikmesinden şikayet etmesi ve hastanenin gerekli hijyen kurallarını taşımadığı iddialarını MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkan meclise taşıdı.

Diş Hastanesi ile ilgili birçok iddianın içinde bulunduğu soru önergesini Türkkan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na verdi. Ayrıca Türkkan, hastaneye kargo ile gönderilen diş protezleri ve öteki malzemelerin hijyenik ortamdan uzak olduğunun iddia edildiğini, kargo ile gönderilen malzemelerin hastane laboratuvarında denetleme yapılması gerekirken bunun yapılmadığını da söyledi.

FİRMA ŞARTLARI YERİNE GETİRMİYOR

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Darıca Diş Hastanesi’nden bir yıllık olarak laboratuvar hizmeti vermek için ihale alan firmanın şartları yerine getirmediğinin de iddialar arasında yer aldığını vurguladı. Bakan Müezzinoğlu’na Darıca Diş Hastanesi’nde hastaların bir günlük tedavilerinin bile zamanında yapılmamasına gerekçe olarak laboratuvar işini yapan firmaların Gebze dışında olmasının gösterildiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız