FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18° C / 18° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Türk Pirelli Emeklilerini Uğurladı

Lastik sektörünün ihracat lideri Türk Pirelli, İzmit Fabrikası’nda 13-28 yıl arası görev yapan 9 personeli düzenlenen törenle emekliliğe uğurladı.

28 Ocak 2016 Saat: 11:00
Türk Pirelli Emeklilerini Uğurladı
Türk Pirelli Emeklilerini Uğurladı

Lastik sektörünün ihracat lideri Türk Pirelli, İzmit Fabrikası’nda 13-28 yıl arası görev yapan 9 personeli düzenlenen törenle emekliliğe uğurladı.

Kocaeli’nin önemli sanayi kuruluşlarından Türk Pirelli’de 13-28 yıl arası çalışarak emekliliğe hak kazanan 9 personel düzenlenen törenle çalışma hayatına veda etti. Fabrika yemekhanesinde düzenlenen emekli törenine Türk Pirelli Fabrika Müdürü  Hakan Yalnız, Kalite Direktörü Bahadır Özer, Personel Direktörü Turan Barış Arpacı, Personel Müdürü Can Güler, Lojistik Direktörü Ayşegül Şenalp, AR-GE Kalite Müdürü Nail Güntut, Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç, Oto Üretim Müdürü Önder Kılıç, Motorsport Müdürü Atilla Gidergi, kısım şefleri ve bir grup çalışanın yanı sıra Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz, Sendika İş Yeri Baştemsilcisi Murat Hacı ve işyeri temsilcileri de hazır bulundu. 


Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız emekli töreninde yaptığı konuşmada ’’Çalıştığınız süre içerisinde Pirelli fabrikasına önemli katkı sağladınız ve birlikte çok işler başardık. Türki Pirelli adına hepinize emekleriniz için çok teşekkur ediyorum. Yarın yeni bir hayata başlayacaksınız. Ancak biz her zaman bir aileyiz ve bu nedenle kapımız her zaman sizlere açık. Bundan sonraki yaşantınızda aileniz ve çocuklarınız ile mutlu bir yaşam diliyorum” dedi. 


Törende emekli olan çalışanlara plaket verildi.


Türk Pirelli’den 27 Ocak’ta da emekli olan çalışanlar:


KAMYON: Zekeriya Özbay (28 yıl), Aydın Tarcan (26 yıl), Çoşkun Ünal (13 yıl), Ümit Gülten (20 yıl), Metin Demir (19 yıl).
OTO: Özkan Özak (27 yıl)
MOTORSPORT: Hasan Özkan (27 yıl), Ramazan Bilgin (22 yıl)
BANBURY: Erdal Yurt (27 yıl)

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız