FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Türk Eğitim-Sen’de devir teslim

Türk Eğitim-Sen Kandıra İlçe Temsilcisi Mete Domaç görevini Erkan Gökçe’ye devretti. Domaç temsilcilik görevini 5 yıldır sürdürüyordu.

21 Ocak 2015 Saat: 13:09
Türk Eğitim-Sen’de devir teslim
Türk Eğitim-Sen’de devir teslim

Türk Eğitim-Sen Kandıra İlçe Temsilciliği’nde görev değişikliği yaşandı. Kandıra İlçe Temsilcisi Mete Domaç Türk Eğitim-Sen Kocaeli Şube Binası’nda düzenlenen törenle görevini Erkan Gökçe’ye devretti. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Şube Başkanı Süleyman Pekin, göreve yeni gelen Gökçe’ye başarılar dilerken, Domaç’a ise bugüne kadar ki çalışmaları için teşekkür etti. Pekin, “5 yıldır ilçe temsilciliğimizi başarıyla yürüten Mete Domaç arkadaşımıza teşekkürle birlikte yerine seçilen Erkan Gökçe kardeşimize ve ekibine de hayırlı olsun diyoruz” dedi.

 

ATATÜRK GURURUMUZDUR
Açıklamasında, gündemdeki konulara da değinen Başkan Süleyman Pekin şöyle dedi: “Türk kültürünü, İslam medeniyetini, cumhuriyet değerlerini, insan haklarını ve evrensel hukuk ilkelerini birini birine tercih etmeden ayrımsız savunmalıyız. Fatih Sultan Mehmet de, Mustafa Kemal Atatürk de gururumuzdur.16 büyük Türk devletinin hatırlatılması devlet geleneğimizin de yaşatılması manasındadır. Fakat pek hayır olmayan bir geleceğe doğru hızla akan ülkemizin hızla değiştirilen gündemlerine bu tip köklü ve bizi biz yapan simgelerimizin rampa yapılmasına karşıyız.”

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız