CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.53° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Tüpraş İşçi Alıyor!

Yeni yatırımlarla büyüyen Tüpraş, İzmit rafinerisinde görevlendirilmek üzere meslek yüksek okulları, endüstri meslek liseleri, Anadolu meslek lisesi, teknik lise, Anadolu teknik lisesi ve çok programl

2 Şubat 2013 Saat: 00:01
Tüpraş İşçi Alıyor!
Tüpraş İşçi Alıyor!

Yeni yatırımlarla büyüyen Tüpraş, İzmit rafinerisinde görevlendirilmek üzere meslek yüksek okulları, endüstri meslek liseleri, Anadolu meslek lisesi, teknik lise, Anadolu teknik lisesi ve çok programlı lise mezunu üretim operatörleri alacağını duyurdu.

Tüpraş, teknik eleman alacak. Yetkililerden yapılan açıklamada; 3 vardiya düzeninde çalışabilecek 1985 ve sonrası doğumlu, erkek adaylar için askerlik göreviyle ilişiği olmayan, ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan, kapalı mekan, dar alan ve yükseklik fobileri olmayan, iş kabulü halinde, Körfez, İzmit ve Derince ilçelerinde ikamet edebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen İngilizce bilen kişiler işe alınacak.

11 ŞUBAT SON

Başvuruların 11 Şubat Pazartesi günü saat 17.00`ye kadar Tüpraş web sitesi www.tupras.com.tr mavi yaka başvuru alanından (İzmit rafinerisi ilanına) yapılması isteniyor. Bu tarihten sonra ve elden yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Daha önce yapılmış sınava katılan adayların başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru süresi bitiminde adaylar değerlendirilecek ve sınav tarihi daha sonra açıklanacak.

MEZUN OLMALARI GEREKEN BÖLÜMLER

Adayların bahsi geçen okullardan; elektrik, elektrik-elektronik, elektronik haberleşme, endüstriyel haberleşme, endüstriyel elektronik, endüstriyel mekanik, endüstriyel otomasyon, deniz ve liman işletme, gemi makineleri, hidrolik ve pnömatik, iş sağlığı ve güvenliği, itfaiyecilik ve yangın güvenliği, kimya, makine, makine yağları ve yağlama teknolojisi, makine ressamlığı, çevre kirlenmesi ve kontrolü, çevre koruma, mekatronik, metal işlerinden, metal teknolojisi, metalürji, malzeme, motor, petro kimya, petrol sondajı ve üretimi, rafineri ve petrokimya, telekomünikasyon, termik santral makineleri, termik santrallerde enerji üretimi, tesviye, torna tesviye, kimya proses, enerji, elektrik enerjisi üretim-iletim ve dağıtımı, kontrol sistemleri, yangınla mücadele, bilgisayar destekli teknik çizim, inşaat, makine resim konstrüksiyon, laboratuvar ve kimya teknolojisi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız