FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.57° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Eğitim

TÜMSİAD Devlet Destekleri ve Hibeleri Eğitimi Düzenlendi

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından “Devlet Destekleri ve Hibeleri” konulu eğitim semineri düzenlendi

22 Ağustos 2016 Saat: 11:14
TÜMSİAD Devlet Destekleri ve Hibeleri Eğitimi Düzenlendi
TÜMSİAD Devlet Destekleri ve Hibeleri Eğitimi Düzenlendi

Dernek olarak, üyelerini tanışma-tanıştırma ve karşılıklı iş imkânlarını değerlendirme amacıyla birbirine yakın sektörlerin bir araya getirildiği kahvaltıyla birlikte eğitim semineri de yapıldı. Bu sene dokuzuncusu düzenlenen ve dernek merkezinde yapılan tanışma kahvaltısı TÜMSİAD Gebze Şubesi Sektör Kurulları Komisyonu Başkanı Kerem Genç tarafından organize edildi.


EĞİRİMLER VERİLDİ
Eğitimci Caner Karadağ tarafından verilen, daha çok soru ve cevap şeklinde geçen seminerde, genel destek programı dahilinde verilen destek kalemleri; yurt içi fuarlara katılım, yurt dışı iş gezisi, reklam ve tanıtım, eşleştirme, personel, danışmanlık, eğitim, enerji verimliliği, tasarım, sınai mülkiyet hakları, ürün ve sistem bilgilendirilmesi, test analiz ve ölçüm, bağımsız denetim, gönüllü uzmanlık ve lojistik destekleri konu başlıklarıyla ele alındı. 

TANIŞMA FIRSATI BULDULAR
TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, kahvaltı ve karşılıklı diyalog şeklinde yapılan bu toplantılar kapsamına zaman zaman eğitim seminerleri de eklemeyi uygun bulduklarını belirtti. Yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği programlara mevcut üyelerinin yanı sıra, yeni üye adaylarının da davet edildiğini belirten Başkan Korkmaz, onların da TÜMSİAD ailesiyle tanışma fırsatı bulduklarını ifade etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız