CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10.53° C / 11° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TSE'YE 56 UZMAN YARDIMCISI ALINACAK

Türk Standartları Enstitüsünde (TSE) istihdam edilmek üzere çeşitli lisans programlarından mezun, toplam 56 uzman yardımcısı işe alınacak Türk Standartları Enstitüsünde (TSE) istihdam edilmek üzere çe

4 Mart 2013 Saat: 09:51
TSE'YE 56 UZMAN YARDIMCISI ALINACAK
TSE'YE 56 UZMAN YARDIMCISI ALINACAK

Türk Standartları Enstitüsü'nde (TSE) istihdam edilmek üzere çeşitli lisans programlarından mezun, toplam 56 uzman yardımcısı işe alınacak Türk Standartları Enstitüsü'nde (TSE) istihdam edilmek üzere çeşitli lisans programlarından mezun, toplam 56 uzman yardımcısı işe alınacak.

TSE'nin uzman yardımcısı alım ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Enstitü'nün Kocaeli Gebze müdürlüğünde 28, İstanbul Tuzla müdürlüğünde 9, Ankara müdürlüğünde 15 ve Malatya, Gaziantep, Konya ve Adana müdürlüklerinde ise 1'er olmak üzere toplam 56 uzman yardımcısı istihdam edilecek.
İşe alımlar için yapılacak sınava katılım için çeşitli fakültelerin mühendislik programlarından mezun olmak gerekecek. Sınavın yapıldığı yılın Ocak ayının ilk günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak gerekecek.
Giriş sınavına katılmak isteyen adaylar, 18 Mart 2013 - 5 Nisan 2013 tarihleri arasında Enstitünün resmi internet sitesinden temin edecekleri sınav başvuru formu ile mezuniyet belgesini, belirtilen tarihler arasında elektronik ortamda gönderecek veya Enstitü'nün Ankara'daki adresine elden teslim ederek başvurularını yapacaklar. Sözlü sınava girme hakkı kazanan adaylar 19 Nisan 2013 tarihinde Enstitünün resmi internet sitesinde ilan edilecek. Aynı gün sınavın yapılacağı yer de internet sitesinden açıklanacak.
Yazılı ve sözlü sınav sonuçlarına ilişkin olarak, bu sınav sonuçlarının açıklanmasından itibaren 5 iş günü içinde bir dilekçe ile ilgili komisyona itiraz yapılabilecek. İtirazlar, ilgili komisyon tarafından en geç 10 iş günü içinde incelenecek ve sonuç ilgiliye yazılı olarak bildirilecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız