CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu19.82° C / 19.82° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TOZAR: “DENİZ TİCARETİMİZ YÜZDE 89 ARTTI”

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından projelendirilen ve taşımacılık sektörü konusunda düzenlenen Doğu Marmara Taşımacılık kümesi oluşturma çalıştayı başladı. Çalıştayda konuşan Deniz Ticareti Genel

27 Şubat 2013 Saat: 19:16
TOZAR: “DENİZ TİCARETİMİZ YÜZDE 89 ARTTI”
TOZAR: “DENİZ TİCARETİMİZ YÜZDE 89 ARTTI”

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından projelendirilen ve taşımacılık sektörü konusunda düzenlenen Doğu Marmara Taşımacılık kümesi oluşturma çalıştayı başladı. Çalıştayda konuşan Deniz Ticareti Genel Müdürü Barış Tozar, deniz ticareti ile ilgili bir müjde verdi.

Doğu Marmara Kalkınma ajansı tarafından projelendirilen ve düzenlenen Doğu Marmara Taşımacılık kümesi oluşturma çalıştayı başladı.

Toplantıya vali yardımcısı Mustafa Pekdemir, Marka Genel sekreteri Fatih Akbulut, Uluslar arası Nakliyatçılar derneği başkanı Çetin Nuhoğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Dr. Barış Tozar, İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Melih Bulu, kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda konuşan Marka Genel sekreteri Fatih Akbulut, “Görüş ve fikirleri değerlendirmede bulunarak, kümenin oluşması ve tasarlanmasını sağlayarak, faydalı çalışmalar olacak. Somut uygulamalara geçeceğiz” dedi.

Uluslar arası Nakliyatçılar derneği başkanı Çetin Nuhoğlu da bu çalışmanın projesini sunan ve başarılı uygulayan herkese şapka çıkartacağını ifade etti.

Deniz Ticareti Genel Müdürü Barış Tozar ise dünya ticaretinde Türkiye’nin ilerlediğine değindi.

Vali Yardımcısı Mustafa Pekdemir de “Kocaeli dünyaca ünlü bir liman kenti olacak. Ulaşım konusunda sektörler arasında koordinasyon yeterince başarılı değiliz. Ulaşım konusunda yeterince faydalanamıyoruz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız