Alexa
İzmit Arena
KENT YAPI
Breau
Kızılkaya

Güncel

Toprak kayan yolda çalışma başladı

İzmit Topçular Mahallesi’ Topçular Sokak ile Şeyh Akif Sokak arasındaki yolda hafta içinde toprak kayması olmuş, yol geçici olarak ulaşıma kapatılmıştı. Belediye ekipleri, yolu eski haline getirmen, güvenlikli geçişi sağlamak için b

16 Ağustos 2014 Saat: 14:25
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 284 kez okunmuştur

Toprak kayan yolda çalışma başladı
Toprak kayan yolda çalışma başladı

İzmit Topçular Mahallesi’ Topçular Sokak ile Şeyh Akif Sokak arasındaki yolda hafta içinde toprak kayması olmuş, yol geçici olarak ulaşıma kapatılmıştı. Belediye ekipleri, yolu eski haline getirmen, güvenlikli geçişi sağlamak için bölgede çalışma başlattı.

Topçular Sokak’ta toprak altından geçen İSU’ya ait su borusunda meydana gelen çatlaktan sızan suyun toprağı yumuşatması nedeniyle geçtiğimiz çarşamba günü toprak kayması meydana gelmişti. Olayın ardından belediye ekipleri bölgeye giderek inceleme yapmıştı. Toprak kayması nedeniyle Saraybahçe İlkokulu ile Topçular Şeref Meydanı arasındaki alanı araç trafiğine kapatan İSU ve İzmit Belediyesi, yolun eski haline getirilmesi için çalışmalarına başladı. Toprak kaymasının olduğu yeri iş makinesi yardımıyla açan belediye görevlileri borudaki suyun boşalmasıyla birlikte yola beton duvar örerek yolu eski haline getirecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Video Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız