Alexa
İzmit Arena
KENT YAPI
Breau
Kızılkaya

Güncel

TOPACA’YA DOST ÜLKEDEN ZİYARET

Güney Kore İstanbul başkonsolosu Taedong jeon Kocaeli valisi Ercan Topaca’ya ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette topaca iki ülke arasındaki dostluk ve ticaret ilişkilerine değindi. Güney Kore İstanbul b

7 Şubat 2013 Saat: 13:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 158 kez okunmuştur

TOPACA’YA DOST ÜLKEDEN ZİYARET
TOPACA’YA DOST ÜLKEDEN ZİYARET

Güney Kore İstanbul başkonsolosu Taedong jeon Kocaeli valisi Ercan Topaca’ya ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette topaca iki ülke arasındaki dostluk ve ticaret ilişkilerine değindi.

Güney Kore İstanbul başkonsolosu Taedong jeon Kocaeli valisi Ercan Topaca’ya ziyaret gerçekleştirdi. Güney Kore İstanbul başkonsolosu taedong jeon valilik anı defterini imzaladı. Ardından Vali Ercan Topaca’nın makamına geçildi.

Ziyarette topaca iki ülke arasındaki dostluk ve ticaret ilişkilerine değindi. Kocaeli’nin Türkiye’nin sanayi şehri olduğunu belirten Topaca ilimizde Güney Kore fabrikalarının olduğunu ticari ilişkilerin daha gelişmesi için faaliyetlerde bulunacaklarınıaçıkladı.

Joen ise yaptığı konuşmada “Anlaşma bu sene yürürlüğe girecek. Güney Kore tarafındaki süreç tamamlandı. Sadece Türkiye`nin sürecini tamamlamasını bekliyoruz. 2013 Güney Kore ve Türkiye arasındaki ilişkiler için çok önemli olacağını ve artacak diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Video Haber Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız