FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu24° C / 24° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Topaca, sanayicilerle vedalaştı

Hatay Valiliğine atanan ve Pazar günü ilimizden ayrılacak olan Kocaeli Valisi Ercan Topaca için, Kocaeli Sanayi Odası, veda yemeği düzenledi.

25 Eylül 2014 Saat: 12:06
Topaca, sanayicilerle vedalaştı
Topaca, sanayicilerle vedalaştı

Hatay Valiliğine atanan ve Pazar günü ilimizden ayrılacak olan Kocaeli Valisi Ercan Topaca için, Kocaeli Sanayi Odası, veda yemeği düzenledi. KSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ile, KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul’un evsahipliğinde  KSO Sosyal tesislerinde gerçekleşen yemeğe  KOTO Başkanı Murat Özdağ, KTO Başkanı  Mustafa Efe,  KSO üyeleri , OSB’lerin başkanları katıldılar.

DOSTUMUZDAN AYRILIYORUZ

Vali Ercan Topaca onuruna düzenlenen veda yemeğinde konuşan KSO Yönetim Kurulu Başkanı  Ayhan Zeytinoğlu  “Bir dostumuzdan ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyoruz.  Ancak, artık Hatay’da bir dost kapımızın olduğunu biliyoruz.  Valimizle birlikte önemli çalışmalar yaptık.  Bizimköy’e,  ISB’lere, Marka’ya büyük destekleri oldu.  Sanayi alt yapısının oluşmasına  çok yardımcı oldu” dedi.  Zeytinoğlu, Vali Topaca’nın pek çok kişi tarafından bilinmeyen özelliklerini de şöyle anlattı: “-Sayın Valiz çok iyi tavla oynar.  Tavlada herkesi yener.  Sadece bir kişiyi yenemez.” Bu sözlere Vali Ercan Topaca da karşılık verdi, “Ayhan Bey kendini yenilmez sanıyor. Ama bir kez Onu da yendim” dedi.

Vali Ercan Topaca , 7 Haziran 2010’da Kocaeli’de göreve başladığını hatırlattı,  güzel anılarla kentten ayrılacağını söyledi.  opaca, sanayicilerle kısa sürede tanışıp kaynaştıklarını , sanayicilerden hep olumlu destek gördüğünü de belirterek şöyle konuştu: “Ortak çalışmalar yaptık. Vefalı dostlar edindik.  Sanayiciler taleplerimizi hiç geri çevirmedi.  Okul, spor salonlarının yapımına destek oldular. Kamu hizmetleri için sosyal sorumluluktan kaçınmadılar.Burada edindiğin tecrübeleri Hatay’da kullanacağım. Orada da beni yalnız bırakmacağınıza inanıyorum.  Benim tayinim, Cumhurbaşkanımızın talimatı ile oldu.Buradan ayrılırken  sizlere  bereketli, helalinden bol kazançlar diliyorum.” Yemeğin ardından KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu ile, KSO Meclis Başkanı Tuğrul, Vali Topaca’ya şık bir vazo hediye ettiler.  KTO Başkanı Mustafa Efe,  İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl Erbaz, OTAM Yönetim kurulu Başkanı Prof.Dr. Ali Güvenç Göktan  vazo; İMES Başkan  Vekili  İrfan Küçükay da  “Yahudilik Para ve Dünya” isimli kitap hediye etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız