CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu6.93° C / 8° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TOPACA HUZUREVİ ETKİNLİĞİNDE

Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA’nın eşi Sayın Sevim TOPACA, İzmit Huzurevi’nde düzenlenen Yaşlılar haftası etkinliğine katıldı. İzmit Huzurevi salonunda düzenlenen etkinliğe Kocaeli Valisi Sayın Erc

20 Mart 2013 Saat: 12:09
TOPACA HUZUREVİ ETKİNLİĞİNDE
TOPACA HUZUREVİ ETKİNLİĞİNDE

Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA’nın eşi Sayın Sevim TOPACA, İzmit Huzurevi’nde düzenlenen Yaşlılar haftası etkinliğine katıldı.
İzmit Huzurevi salonunda düzenlenen etkinliğe Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA’nın eşi Sayın Sevim TOPACA, Vali Yardımcılarının eşleri Mürvet SÖZEN, Dilek ÜNLÜSOY, İzmit Huzurevi Müdürü Mesut YALÇIN, Huzurevi Derneği Başkanı Olcay ILICALI, Kocaeli Büyükşehir Musiki Derneği Başkanı Vehbi HOPALI ve Musiki korosu üyeleri hazır bulundu.

SEVİM TOPACA’DAN TEŞEKKÜR
İzmit Huzurevinde kalan ve Mart ayında doğan Şerafettin BOZKIR, Mustafa AYDIN, Eyüp ESEN, Osman BALKANER, Yaşar KURT, Ayşe AKTAŞ, Şerife ERBİLSİN ve Necmiye ÇETİN için düzenlenen yaş günü pasta kesiminden önce kısa bir konuşma yapan Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA’nın eşi Sayın Sevim TOPACA, “Gönül Elçileri nedir, Gönül Elçileri, Aralık ayında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın öncülüğünde Başbakanımızın eşi Sayın Emine ERDOĞAN’ın himayelerinde başlatılan bir proje. Bu proje birçok alanı kapsamaktadır. Yaşlılarımız, engellilerimiz, kadınlarımız ve çocuklarımız bu kapsamdadır. Musiki Cemiyeti de İzmit Huzurevi için gönül elçisi oldu. Ben kendilerine huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Sizler buraya Devletimizin misafiri olarak gelmiş bulunmaktasınız. Burada devletimiz sizlere en iyi imkanı sunuyor. Fakat sizler ne istiyorsunuz moral istiyorsunuz, sizlerin yanında olmamızı istiyorsunuz. Bizde Gönül Elçileri olarak bu engeli aşarak, bu eksiği tamamlamak istiyoruz” diyerek, yaş günü pastası kesilerek, yaşlılara çeşitli hediyeler verdi.Kocaeli Musiki Cemiyeti Derneği korusu şef Erdinç ÇELİKKOL nezaretinde güzel bir konser sundu. Konserin sonlarına doğru Bayan TOPACA koroya katılarak, koro ile birlikte şarkı söyledi. Konser sonunda Musiki Cemiyeti Başkanı Vehbi HOPALI ve Huzurevi sakini Necmiye ÇETİN Sayın Sevim TOPACA’ya çiçek vererek teşekkür ettiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız