CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu8.07° C / 9° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

TES-İŞ İLE İZAYDAŞ ANLAŞTI

TES-İŞ Sendikası ve İZAYDAŞ arasında yüzde sekizlik zam artışıyla yapılan toplu sözleşmenin imza töreni Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İmza töreninde konuşan Büyükşehir belediye Baş

15 Nisan 2013 Saat: 17:48
TES-İŞ İLE İZAYDAŞ ANLAŞTI
TES-İŞ İLE İZAYDAŞ ANLAŞTI

TES-İŞ Sendikası ve İZAYDAŞ arasında yüzde sekizlik zam artışıyla yapılan toplu sözleşmenin imza töreni Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İmza töreninde konuşan Büyükşehir belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun “çaycımızla genel müdürümüz aynı değerde. Ben işçilerle tabldot yemek yemekten daha çok haz alıyorum” cümleleri törene damga vurdu.

TES-İş Sendikası ile İZAYDAŞ arasında 215 işçiyi ilgilendiren yüzde 8’lik zam artışı içeren toplu iş sözleşmesi Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle imzalandı.

Türk-İş ve TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa Kumlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Yerel-Sen Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’nın katıldığı ve 3 yıllık yapılan sözleşmede ilk yıl yüzde 8, diğer iki yıl ise enflasyon oranında zam yapılırken, sosyal haklara ise yüzde 11 oranında zam yapıldı.

Törende konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, çalışanların önemli olduğuna vurgu yaptı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız